Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko,że wody po kolana

przynajmniej nie muszą jechać nad morze :decayed:

:punish: nie śmiej sie z ludzkiego nieszczęścia

jedna z tych co zauważają że szklanka jest do połowy pusta, zamiast się cieszyć że jest w połowie pełna :tongue4:

:polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________

a Ty robisz coś pożytecznego w domu, czy paradujesz po domu z cyckami na wierzchu ? :mysli:

rozmawia ze mną przez kamerkę :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jebłem z fotela :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:28_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zemną już skończyła rozmowe... :polew: :polew: :polew: :polew:

wstałem, usiadłem jebłem po raz drugi :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jak ja ale Stan żę Baśka jest tylko jego... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez obrazy off corse.... żarcik

nom to chyba trochu przesadziłeś ziom

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zemną już skończyła rozmowe... :polew: :polew: :polew: :polew:

ty to se umisz wmawiać :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja jak ja ale Stan żę Baśka jest tylko jego... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez obrazy off corse.... żarcik

:shocked:

za to, to już napewno Ci jeb*ie :chytry:

no i zaraz komus jeb*ne :polew:

Opublikowano

ja jak ja ale Stan żę Baśka jest tylko jego... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez obrazy off corse.... żarcik

nom to chyba trochu przesadziłeś ziom

Wyluzuj... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jak ja ale Stan żę Baśka jest tylko jego... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez obrazy off corse.... żarcik

nom to chyba trochu przesadziłeś ziom

Wyluzuj... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niemusze bo ja zawsze jestem :decayed:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:31_________________________________________________Max nie nadrabiaj spamu hehe :hi:
Opublikowano

no i co tu dzisiaj robić w tak piękną pogodę ? :mysli:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:32_________________________________________________Max, paliwo ma drożeć :gwizdanie:

Opublikowano

siemka ziomale i rodzynki

ale dziś zimno na dworku aż mnie poty zalewają :>

Opublikowano

siemka ziomale i rodzynki

ale dziś zimno na dworku aż mnie poty zalewają :>

:hi:

Opublikowano

no i co tu dzisiaj robić w tak piękną pogodę ? :mysli:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:32_________________________________________________Max, paliwo ma drożeć :gwizdanie:

miałes informować w druga strone :gwizdanie: :gwizdanie:

podpinam się pod pierwszą część wypowiedzi

mam plana iść do kina na króla persi

Opublikowano

siemka ziomale i rodzynki

ale dziś zimno na dworku aż mnie poty zalewają :>

mam podobnie :decayed:

dobry avatarek :decayed: :decayed: :decayed: bardzo pasuje do naszych spotów :decayed::naughty:

Opublikowano

siemka ziomale i rodzynki

ale dziś zimno na dworku aż mnie poty zalewają :>

mam podobnie :decayed:

dobry avatarek :decayed: :decayed: :decayed: bardzo pasuje do naszych spotów :decayed::naughty:

kędzior mogę cię zaprosić do kina

ale stawiasz popcorn

:polew: :polew: :polew: :polew:

qwa zapomniałe tego nie jem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

stawiasz wode

Opublikowano

paliwo na pewno nie będzie tanieć

po primo raz: zbliżają się wakację

po primo dwa: są wypłaty zapomogi dla powodzian, więc podrożeje paliwo, wóda i fajki - skąś ta kasa musi być :gwizdanie:

Opublikowano

paliwo na pewno nie będzie tanieć

po primo raz: zbliżają się wakację

po primo dwa: są wypłaty zapomogi dla powodzian, więc podrożeje paliwo, wóda i fajki - skąś ta kasa musi być :gwizdanie:

biednemu zawsze wiatr w oczy ....

i c**j w d*pę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paliwo na pewno nie będzie tanieć

po primo raz: zbliżają się wakację

po primo dwa: są wypłaty zapomogi dla powodzian, więc podrożeje paliwo, wóda i fajki - skąś ta kasa musi być :gwizdanie:

tylko nie wódaaaa ;( ;( ;( ;(

kędzior mogę cię zaprosić do kina

ale stawiasz popcorn

:polew: :polew: :polew: :polew:

qwa zapomniałe tego nie jem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

stawiasz wode

wode czy wóde?? bo niewiem czy się okala iść :naughty:

Opublikowano

paliwo na pewno nie będzie tanieć

po primo raz: zbliżają się wakację

po primo dwa: są wypłaty zapomogi dla powodzian, więc podrożeje paliwo, wóda i fajki - skąś ta kasa musi być :gwizdanie:

biednemu zawsze wiatr w oczy ....

i ch***j w d*pę

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A to już wiem czemu Miszka zawsze chce byc biedny.... bo biednemu Hu... w Dupe... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paliwo na pewno nie będzie tanieć

po primo raz: zbliżają się wakację

po primo dwa: są wypłaty zapomogi dla powodzian, więc podrożeje paliwo, wóda i fajki - skąś ta kasa musi być :gwizdanie:

tylko nie wódaaaa ;( ;( ;( ;(

kędzior mogę cię zaprosić do kina

ale stawiasz popcorn

:polew: :polew: :polew: :polew:

qwa zapomniałe tego nie jem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

stawiasz wode

wode czy wóde?? bo niewiem czy się okala iść :naughty:

głodnemu chleb na myśli

W O D A NIE WÓDA

WODA WYSTARCZY

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

głodnemu chleb na myśli

W O D A NIE WÓDA

WODA WYSTARCZY

:polew: :polew: :polew: :polew:

ee to pierdo*e nie idę niekalkuluję mi się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taaaaaaaa

wiem bo jak wódka to jeszcze bym po ciebie musiał jechać

wtedy mi się nie kali

Opublikowano

jeszcze godzina :disgust:

Seski ma podjechać tankować dzisiaj

Jak myślicie, jak go skroje za pierwszym razem po 4,20/litr to może się zniechęcić czy nie :mysli:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:51_________________________________________________

taaaaaaaa

wiem bo jak wódka to jeszcze bym po ciebie musiał jechać

wtedy mi się nie kali

kali Ci się

mnie możesz zabrać po drodze :naughty:

Opublikowano

jeszcze godzina :disgust:

Seski ma podjechać tankować dzisiaj

Jak myślicie, jak go skroje za pierwszym razem po 4,20/litr to może się zniechęcić czy nie :mysli:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:51_________________________________________________

taaaaaaaa

wiem bo jak wódka to jeszcze bym po ciebie musiał jechać

wtedy mi się nie kali

kali Ci się

mnie możesz zabrać po drodze :naughty:

a woda bedzie ???

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.