Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

dobra namówiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

ok, z Tobą mogę iść :decayed:

:kox: :kox: :kox:

to czekaj, zadzownie do City Rock czy jest Wiola :naughty:

ołkejjjj :polew: :polew: :polew:

nie no ja miałem taki super humor rano a teraz coś mam odjazd;/ tak się źle czuje że to jest masakra :sick3:

ale zjeba*eś ten piękny obraz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ajem sory :confused4::wallbash: ale się fatalnie czuje :confused4:

Opublikowano

:hi:

moim nastepnym samochodem napewno bedzie B6 :gwizdanie:

A moim A6 :decayed:

:hi:

siema w ten piękny letni poranek :gwizdanie:

nom mógłby spaść deszcz było by chłodniej

:polew: :polew:

polskie podejście do sprawy :gwizdanie:

jak by nie było i tak będzie źle :tongue4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 11:55_________________________________________________

powiedz to tym ludziom w Sanomierzu :gwizdanie:

sandomierz się wygrzewa w słońcu

tylko,że wody po kolana

nie wyobrażam sobie ile w polskiej wenecji jest żądnych krwi komarów

do Zatoru trzeba jakies gustowne kombinezony na wieczór zabrać :decayed:

:decayed::kox:
Opublikowano

Maxito się zapytowuje czy jest ktoś chętny na spontanicznego spota w Kato o 19? :mysli:

Opublikowano

kurde szkoda ze nie moge podjechac ;( ale innym razem :naughty:

Opublikowano

dobra, z braku chetnych odwołujemy :decayed:

Opublikowano

siema chlopaki :hi: :hi: pozdro ze słonecznych gór, nie ma to jak kosiarka,10 arów i krata browara :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema chlopaki :hi: :hi: pozdro ze słonecznych gór, nie ma to jak kosiarka,10 arów i krata browara :decayed: :decayed:

i nawet się rymuje też mi się podoba :good: :good: :good:
Opublikowano

idę gdzieś wypić zimną pianę :decayed:

:drinks:

Opublikowano

idę gdzieś wypić zimną pianę :decayed:

:drinks:

idź do tego baru za 5,5 2xbrowar :>
Opublikowano

idę gdzieś wypić zimną pianę :decayed:

:drinks:

idź do tego baru za 5,5 2xbrowar :>

:naughty: ona była fajna, pamiętam :kox:

także tegooo :gwizdanie:

Opublikowano

idę gdzieś wypić zimną pianę :decayed:

:drinks:

idź do tego baru za 5,5 2xbrowar :>

:naughty: ona była fajna, pamiętam :kox:

także tegooo :gwizdanie:

nie była tylko jest wkońcu musi być wporządku skoro nam tak browar sprzedała :kox:
Opublikowano

idę gdzieś wypić zimną pianę :decayed:

:drinks:

tez mialem sie wybrac na festyn ale zaczelo grzmieć i padać :confused4:

Opublikowano

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry ;)

jest tu jeszcze ktoś? :)

Opublikowano

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

przypchany kat?
Opublikowano

Ja jestem ale nie chcę mi się pisać :kox:

Opublikowano

hehe skoro tak to ja kończę browarka i idę w kimke ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.