Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, chcę kupić klucze, grzechotka lub dwie, dużo nasadek, ale dobrej jakości, co polecacie?

ogólnie taki jakiś zestaw który da radę przy b5 :decayed:

jakieś sklepy? konkretne firmy...

aaa i patrzyłem oczywiście po allegro, ale tak na obrazku to wszystko wygląda fajnie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty siedź cicho bo to na twojego trzeba ekstra czekać... :angry:

mojego czy naszego?? :tongue4:

jeden kij... - my jak rodzina co moje to twoje :naughty:

to daj się karnąć eSą :naughty:
Opublikowano

ty siedź cicho bo to na twojego trzeba ekstra czekać... :angry:

mojego czy naszego?? :tongue4:

jeden kij... - my jak rodzina co moje to twoje :naughty:

to daj się karnąć eSą :naughty:

mówisz i masz :kox: :kox:
Opublikowano

zatankuje specjalnie dla Ciebie za 20 zł żebyś mógł 4 godziny szaleć :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ty siedź cicho bo to na twojego trzeba ekstra czekać... :angry:

mojego czy naszego?? :tongue4:

jeden kij... - my jak rodzina co moje to twoje :naughty:

to daj się karnąć eSą :naughty:

mówisz i masz :kox: :kox:

:shocked: ile dzisiaj wypiłeś??
Opublikowano
teraz mi to dajesz... jak już znalazłem brakujące szkło :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 19:44_________________________________________________

:shocked: ile dzisiaj wypiłeś??

mam dobry humor :wink4:
Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

od kogo ?
Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

od kogo ?

dobre :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

od kogo ?

dobre :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

od kogo ?

dobre :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

rzeczywiście masz dziś dobry klimat :decayed::wink4:
Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

od kogo ?

dobre :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

rzeczywiście masz dziś dobry klimat :decayed::wink4:

a to, że zatankuje ci za 20 zł widziałeś :cool1:
Opublikowano

:hi: dobry wszystkim po kilku dniach nieobecności. :naughty: Jakieś ciekawe newsy? :kox:

Byczyłeś się ? piłeś ? czy może praca ? :gwizdanie:

Wszystko poza pracą! :kox: Quadzik, meczyki, wódeczka... :kox: :kox:
Opublikowano

a to, że zatankuje ci za 20 zł widziałeś :cool1:

tak aż mnie zatkało :blink:

tylko ciekaw jestem co będziesz chciał w zamian :gwizdanie:

Wszystko poza pracą! :kox: Quadzik, meczyki, wódeczka... :kox: :kox:

i leczenie ran :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a to, że zatankuje ci za 20 zł widziałeś :cool1:

tak aż mnie zatkało :blink:

tylko ciekaw jestem co będziesz chciał w zamian :gwizdanie:

żeby było po równo to ty mi dasz odpalić swojego :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

żeby było po równo to ty mi dasz odpalić swojego :polew: :polew: :polew: :polew:

ok zatankuje ci też za 20zł poszalejeszzzz...

:polew:

Opublikowano

Była mała przerwa i siadam do lamp ponownie :gwizdanie:

Opublikowano

Była mała przerwa i siadam do lamp ponownie :gwizdanie:

pieczesz dalej? :tongue4:
Opublikowano

żeby Ci zakalec nie wyszedł :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.