Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żeby Ci zakalec nie wyszedł :wink4:

ale głodny jestem, zjadłbym co z maka
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dobry wszystkim po kilku dniach nieobecności. :naughty: Jakieś ciekawe newsy? :kox:

Byczyłeś się ? piłeś ? czy może praca ? :gwizdanie:

Wszystko poza pracą! :kox: Quadzik, meczyki, wódeczka... :kox: :kox:

Co to masz za quada ?

Opublikowano

żeby Ci zakalec nie wyszedł :wink4:

ale głodny jestem, zjadłbym co z maka

to jedź, wiesz co lubię :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Co to masz za quada ?

miał quada, dostał teraz na komunie :polew: :polew: :polew:

dokładnie taki:

http://www.moto.allegro.pl/item1080334814_quad_dla_dzieci_z_pilotem.html

żeby Ci zakalec nie wyszedł :wink4:

ale głodny jestem, zjadłbym co z maka

to jedź, wiesz co lubię :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: i tu jest problem bo mi się niechce jechać :polew:
Opublikowano

żeby Ci zakalec nie wyszedł :wink4:

ale głodny jestem, zjadłbym co z maka

przyjedź po mnie to pojadę z tobą :)

Opublikowano

Kupcie też coś dla mnie. j**any jakiś szary klej mocny jak sk***ysyn :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

życze Ci stówe :wink4::polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 20:42_________________________________________________co do ledów , to tak z 6 stówek bym chciał :gwizdanie:
Opublikowano

mam dobry humor :wink4:

to pożycz stówę :kox:

:polew:

życze Ci stówe :wink4::polew:

dobree :good: :good:
Opublikowano

k**wa musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

pomachaj im kasą, to przeważnie działa na dziwki :decayed::polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

opierdol szkło na obkoło kątówą :kox: a potem sklej po cięciu :naughty: ale to hardcore :decayed:
Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

opierdol szkło na obkoło kątówą :kox: a potem sklej po cięciu :naughty: ale to hardcore :decayed:

Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki :naughty:
Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

opierdol szkło na obkoło kątówą :kox: a potem sklej po cięciu :naughty: ale to hardcore :decayed:

Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki :naughty:

mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą :decayed:
Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

opierdol szkło na obkoło kątówą :kox: a potem sklej po cięciu :naughty: ale to hardcore :decayed:

Jak jutro nie puści to na pewno zastosuje doraźniejsze środki :naughty:

mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą :decayed:

Pomachaj sobie pałką :gwizdanie:
Opublikowano

Pomachaj sobie pałką :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

zanurz je na tydzień w odrdzewiaczu i szyba sama zejdzie :>

Opublikowano

młotkiem :decayed: :decayed:

Opublikowano

młotkiem :decayed: :decayed:

ta garczkiem Stan ma wprawe:P
Opublikowano
  • Autor

mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą :decayed:

młotkiem :decayed: :decayed:

zanurz je na tydzień w odrdzewiaczu i szyba sama zejdzie :>

weź je na spota jutro :kox:
Opublikowano

Ale z was krejzole :kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 21:29_________________________________________________

mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą :decayed:

młotkiem :decayed: :decayed:

zanurz je na tydzień w odrdzewiaczu i szyba sama zejdzie :>

weź je na spota jutro :kox:

Jak znajdę chwilę żeby podjechać i nie będą już pomalowane to je wezmę :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.