Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

viva zwai

:decayed:

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

bez obwódki będzie , bo będzie widać , że to małe 17ki :tongue4:
Opublikowano

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

bez obwódki będzie , bo będzie widać , że to małe 17ki :tongue4:

taki lans a ja jutro nie wiem czy wpadnę.. :confused4:
Opublikowano

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

bez obwódki będzie , bo będzie widać , że to małe 17ki :tongue4:

no skoro tak uważasz, ale VT możesz sobie zrobić żeby zobaczyć[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 22:05_________________________________________________

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

bez obwódki będzie , bo będzie widać , że to małe 17ki :tongue4:

taki lans a ja jutro nie wiem czy wpadnę.. :confused4:

why??
Opublikowano

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

bez obwódki będzie , bo będzie widać , że to małe 17ki :tongue4:

no skoro tak uważasz, ale VT możesz sobie zrobić żeby zobaczyć[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 22:05_________________________________________________

jutro obczaimy :decayed: srebrna obwódka na prosiaki jeszcze i :kox: :kox: :kox:

bez obwódki będzie , bo będzie widać , że to małe 17ki :tongue4:

taki lans a ja jutro nie wiem czy wpadnę.. :confused4:

why??

najwyżej po 20-21 :embarrassed:
Opublikowano

najwyżej po 20-21 :embarrassed:

ok wszytko kumam :wink4: już ci zaczyna kobieta zabraniać ?? :polew::kwasny:
Opublikowano

najwyżej po 20-21 :embarrassed:

ok wszytko kumam :wink4: już ci zaczyna kobieta zabraniać ?? :polew::kwasny:

już chyba dopiero.. przecież już raz byłem od początku do końca :decayed: ma absolutną rację..
Opublikowano

i wszyscy uciekli

Opublikowano

i wszyscy uciekli

Dziwisz się :gwizdanie:
Opublikowano

już chyba dopiero.. przecież już raz byłem od początku do końca :decayed: ma absolutną rację..

:polew: :polew: :polew: spadłem z krzesełka

a jak tam byłeś wkońcu na tym tenisie? jaki wynik?? :decayed:

Opublikowano

i wszyscy uciekli

Dziwisz się :gwizdanie:

no w sumie dopiero 22 z minutami :tongue4:

Opublikowano

i wszyscy uciekli

Dziwisz się :gwizdanie:

no w sumie dopiero 22 z minutami :tongue4:

O coś innego mi chodziło :naughty:
Opublikowano

już chyba dopiero.. przecież już raz byłem od początku do końca :decayed: ma absolutną rację..

:polew: :polew: :polew: spadłem z krzesełka

a jak tam byłeś wkońcu na tym tenisie? jaki wynik?? :decayed:

nie byłem ... jutro idę muszę się jeszcze tylko do keżora uśmiechnąć :gwizdanie:

ale poprzednim razem to nawet kilka razy odebrałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na szybko , fele , gleba , i gril ze srebno ramko :)

96307c2e0a5e271d.jpg

ale raczej fele zostaną całe czarne :)

Opublikowano

już chyba dopiero.. przecież już raz byłem od początku do końca :decayed: ma absolutną rację..

:polew: :polew: :polew: spadłem z krzesełka

a jak tam byłeś wkońcu na tym tenisie? jaki wynik?? :decayed:

nie byłem ... jutro idę muszę się jeszcze tylko do keżora uśmiechnąć :gwizdanie:

ale poprzednim razem to nawet kilka razy odebrałem :naughty:

pamiętaj wal piłeczką prosto na nią z całej siły :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

na szybko , fele , gleba , i gril ze srebno ramko :)

96307c2e0a5e271d.jpg

ale raczej fele zostaną całe czarne :)

nie pasuje ten rant :no: :no:
Opublikowano

na szybko , fele , gleba , i gril ze srebno ramko :)

96307c2e0a5e271d.jpg

ale raczej fele zostaną całe czarne :)

noi jak dla mnie fele kozak :cool1:
Opublikowano

pamiętaj wal piłeczką prosto na nią z całej siły :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie, bo boję się, że mi odda - a wtedy nie wstanę :decayed:
Opublikowano

na szybko , fele , gleba , i gril ze srebno ramko :)

96307c2e0a5e271d.jpg

ale raczej fele zostaną całe czarne :)

Zdjęcie na pewno nie oddaje efektu. Ale jest ciekawie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

z taką glebą może i w miare fajnie , ale na tym co jest wyglądało by to marnie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.