Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam składać furę :hi:

prawie jak klocki lego :tongue4:

LEGO TECHNICS :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :silacz:

ja moge wziąć wieże , byle by wróciła :gwizdanie:

ale jest na audio CD , chyba że max by pożyczył nam kasety :decayed: ale czy chce wam sie uczyć w zatorze angielskiego ? :mysli::polew:

albo jak ktoś ma to niech weźmie MPdraj z muzą , byle nie Krolu , bo rzygam Gagą :tongue4:

k**wa :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 15:24_________________________________________________złapałem kontuzję... będę musiał w zatorze więcej pić, żeby się znieczulić :decayed:
Opublikowano

Auto poskładane :gwizdanie:

Opublikowano

Auto poskładane :gwizdanie:

:good: czyli jutro będzie można podziwiać...a może masz już jakieś foto ? :kox:

Opublikowano

Auto poskładane :gwizdanie:

:good: czyli jutro będzie można podziwiać...a może masz już jakieś foto ? :kox:

Mam ale nie wkleję :decayed:
Opublikowano

Auto poskładane :gwizdanie:

:good: czyli jutro będzie można podziwiać...a może masz już jakieś foto ? :kox:

Mam ale nie wkleję :decayed:

wklejaj :decayed:
Opublikowano

Auto poskładane :gwizdanie:

:good: czyli jutro będzie można podziwiać...a może masz już jakieś foto ? :kox:

Mam ale nie wkleję :decayed:

wklejaj k**wa :decayed:

Opublikowano

No dobra tylko nie bijcie zaraz wkleję :decayed:

Opublikowano

No dobra tylko nie bijcie zaraz wkleję :decayed:

:yeah:

Opublikowano

:gwizdanie:

17062010071.jpg

Opublikowano

:gwizdanie:

17062010071.jpg

Chcemy więcej![br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:50_________________________________________________powiem Ci maska też musi polecieć na corno :kox:

Opublikowano

powiem Ci maska też musi polecieć na corno :kox:

Nie ma takiej opcji :thumbdown: Maski czarne to w calibrach itp
Opublikowano

:gwizdanie:

17062010071.jpg

mogłeś zrobić odbłyśnik też na czarno jak moskal...
Opublikowano

Jak coś to chyba lustra maznę na czarno :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:53_________________________________________________

:gwizdanie:

17062010071.jpg

mogłeś zrobić odbłyśnik też na czarno jak moskal...

Chciałem ale za dużo czyszczenia było na tym takim w paski
Opublikowano
pomyciu1.jpg
Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

17062010071.jpg

za***iście :slina: musze polakierować w końcu lampy :decayed:
Opublikowano

masz jakieś foty z bliska... bo ja się zaraz za to biorę... a nie jestem przekonany...

Opublikowano

U mnie jest fajny kontrast do nadwozia itp. Tak mi się podoba i nie muszę mieć tak jak wszyscy :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:57_________________________________________________

masz jakieś foty z bliska... bo ja się zaraz za to biorę... a nie jestem przekonany...

Lampy z bliska??
Opublikowano

U mnie jest fajny kontrast do nadwozia itp. Tak mi się podoba i nie muszę mieć tak jak wszyscy :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:57_________________________________________________

masz jakieś foty z bliska... bo ja się zaraz za to biorę... a nie jestem przekonany...

Lampy z bliska??

no tak od frontu...

zauważyłem, że wszystkie seaty toledo tak mają i jest :kox: przynajmniej te produkowane w latach b5-b6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.