Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

nie wystarczy :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

w weekend mnie nie ma :thumbdown:

Opublikowano

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

będziemy zaszyci jak nic :wallbash:
Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

w weekend mnie nie ma :thumbdown:

no i ? :decayed:
Opublikowano

Akjam a Ty będziesz na spocie ?

No chyba tak. :good: A co jest? :naughty:

Akjam a Ty będziesz na spocie ?

i zebys mojej dokladki nie zapomnial tylko mi tu nie sciemniaj ze jej nie masz :gwizdanie: akjam oczywiscie

No qr** nie mam! :confused4: Sam się już wkur... bo miała być! :kox:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 21:57_________________________________________________

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

będziemy zaszyci jak nic :wallbash:

:polew: :polew: :polew: Przecież już każdy ma to za sobą... Powygryzamy sobie... :kox: :> :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

w weekend mnie nie ma :thumbdown:

e no jak filipa nie ma to imprezy nie bedzie trudno :decayed:

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

w weekend mnie nie ma :thumbdown:

no i ? :decayed:

no i :ssij:

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

w weekend mnie nie ma :thumbdown:

no i ? :decayed:

no i :ssij:

A Ty znowu o jednym... :polew:

Hiszpania coś się ruszyła do gry ale szału nie było. :cool1:

Opublikowano

czyli co jutro grylll jak będzie pogoda :naughty:

nie dadzą mi urlopu :gwizdanie:

Przecież sam sobie weź... :good::kox:

wystarczy że dzisiaj sobie sam wypisywałem :gwizdanie:

no to trzeba to przelozyc do seskiego na sobote :gwizdanie:

w weekend mnie nie ma :thumbdown:

no i ? :decayed:

no i :ssij:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

no ten meczyk to taki sparing , brakowało tylko wykończeń akcji , bo to jak grali to powinno być 8:0 , nie licząc już zdupionego karnego :gwizdanie:

Opublikowano

spadam spać, do jutra łobuzy :decayed:

Opublikowano

no ten meczyk to taki sparing , brakowało tylko wykończeń akcji , bo to jak grali to powinno być 8:0 , nie licząc już zdupionego karnego :gwizdanie:

No powinien chociaż trafić w bramkę przy tym karnym... :wink4:
Opublikowano

no ten meczyk to taki sparing , brakowało tylko wykończeń akcji , bo to jak grali to powinno być 8:0 , nie licząc już zdupionego karnego :gwizdanie:

No powinien chociaż trafić w bramkę przy tym karnym... :wink4:

Hiszpania to d*py i tyle wyjdą jako 2 z grupy i Brazylia ich rozniesie :gwizdanie:
Opublikowano

zbijam bo śpiący jestem :hi:

nom jak dla mnei to najładniejszy był strzał jak przyjebał na początku meczu w poprzeczke, jak by ta brama wpadla to ogień

Opublikowano
  • Autor

no ten meczyk to taki sparing , brakowało tylko wykończeń akcji , bo to jak grali to powinno być 8:0 , nie licząc już zdupionego karnego :gwizdanie:

No powinien chociaż trafić w bramkę przy tym karnym... :wink4:

Hiszpania to d*py i tyle wyjdą jako 2 z grupy i Brazylia ich rozniesie :gwizdanie:

Jak Ania to zobaczy to masz wjebane :decayed:
Opublikowano

no ten meczyk to taki sparing , brakowało tylko wykończeń akcji , bo to jak grali to powinno być 8:0 , nie licząc już zdupionego karnego :gwizdanie:

No powinien chociaż trafić w bramkę przy tym karnym... :wink4:

Hiszpania to d*py i tyle wyjdą jako 2 z grupy i Brazylia ich rozniesie :gwizdanie:

Może być dobry mecz... :cool1:
Opublikowano
  • Autor

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

Opublikowano

no ten meczyk to taki sparing , brakowało tylko wykończeń akcji , bo to jak grali to powinno być 8:0 , nie licząc już zdupionego karnego :gwizdanie:

No powinien chociaż trafić w bramkę przy tym karnym... :wink4:

Hiszpania to d*py i tyle wyjdą jako 2 z grupy i Brazylia ich rozniesie :gwizdanie:

Jak Ania to zobaczy to masz wjebane :decayed:

Ania to kij... gorzej jak D. - jest jeszcze bardziej walnięta... :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:38_________________________________________________

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

najbliższa knajpa gdzie A4-klub mam wstęp znajduję się pod Łodzią... :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

najbliższa knajpa gdzie A4-klub mam wstęp znajduję się pod Łodzią... :wallbash: :wallbash:

i to pewnie podwodną :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.