Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co jest nieroby ? :decayed:

Jakie nieroby !! ja już jestem po pracy :cool1: Po siłowni :silacz::paker: i kończe właśnie obiad gotować :naughty:

to ja się opierdalam w robocie ale żeby aż tak :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co jest nieroby ? :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

ja dziś w chu**j... (leciałem) tzn zrobiłem :decayed:

Opublikowano

Nieroby jedne do roboty!![br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:45_________________________________________________Kurwa grill rs4 za 220zl w dziale sprzedam :wallbash:

Opublikowano

Nieroby jedne do roboty!![br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:45_________________________________________________ku***a grill rs4 za 220zl w dziale sprzedam :wallbash:

no, rano widziałem :disgust:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________spadam do domu :decayed:

Opublikowano
:hi: sorki zr wczoraj tak szybko zniknolem z kumplem ale wiecie jak to jest fani bmw nierozumieja klimatu rodzinnego :polew: :polew:
Opublikowano

Nieroby jedne do roboty!![br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:45_________________________________________________ku***a grill rs4 za 220zl w dziale sprzedam :wallbash:

no, rano widziałem :disgust:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________spadam do domu :decayed:

Trzeba było brać bym odkupił za 250 :decayed: Keżor nie może mieć innego grilla niż my :polew:
Opublikowano

:hi: sorki zr wczoraj tak szybko zniknolem z kumplem ale wiecie jak to jest fani bmw nierozumieja klimatu rodzinnego :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: sorki zr wczoraj tak szybko zniknolem z kumplem ale wiecie jak to jest fani bmw nierozumieja klimatu rodzinnego :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Tyś to jest rezacz... :good:
Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Tyś to jest rezacz... :good:

są tu więksi :wink4:
Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Do kołpaków będą lepiej pasować :decayed:
Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Do kołpaków będą lepiej pasować :decayed:

kołpaki tez idą w chrom :kox: :kox:
Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Tyś to jest rezacz... :good:

są tu więksi :wink4:

:cool1:

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Do kołpaków będą lepiej pasować :decayed:

kołpaki tez idą w chrom :kox: :kox:

:kox: :kox:
Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Do kołpaków będą lepiej pasować :decayed:

kołpaki tez idą w chrom :kox: :kox:

Rozumie że idziesz na vipa klubu chrom madafaka :kox:
Opublikowano

Nieroby jedne do roboty!![br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:45_________________________________________________ku***a grill rs4 za 220zl w dziale sprzedam :wallbash:

no, rano widziałem :disgust:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________spadam do domu :decayed:

Trzeba było brać bym odkupił za 250 :decayed: Keżor nie może mieć innego grilla niż my :polew:

Przede mną było już czterech chętnych :disgust:

Opublikowano

:hi:

I po co komu Photoshop...

Ciekawe ile przy tym siedział :gwizdanie:

Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Tyś to jest rezacz... :good:

są tu więksi :wink4:

:naughty: np JA buahahaha :polew:

Opublikowano

Lampy sklejone - schną - zostały srebrne...

Tyś to jest rezacz... :good:

są tu więksi :wink4:

:naughty: np JA buahahaha :polew:

no wiadomo - władca postów :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.