Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

De Lux pssst :polew:

myuheuehe ty uważaj co by drugiej nogi nie złamać :polew: :polew:

tyskie psyt

:decayed:

czwarty strong psssyt :kox:

po całym dniu w barze psyyt :tongue4: :tongue4:

j**any :tongue4:

raz na jakiś czas można :wink4:

teraz wlasnie moge pic mniej bo tylko na jedna noge ;(

:hi:

eee tam gadanie :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

De Lux pssst :polew:

myuheuehe ty uważaj co by drugiej nogi nie złamać :polew: :polew:

tyskie psyt

:decayed:

czwarty strong psssyt :kox:

po całym dniu w barze psyyt :tongue4: :tongue4:

j**any :tongue4:

raz na jakiś czas można :wink4:

teraz wlasnie moge pic mniej bo tylko na jedna noge ;(

:hi:

eee tam gadanie :tongue4:

ta pil bym na 2 i na nastepny spod bym przyjechal na wozku bo oby dwie bym polamal :tongue4:

Opublikowano
:hi: Ja właśnie wróciłem z knajpy z meczyku... :gwizdanie: Widzę, że piwko się leje... :good:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

supertroppers bearscene[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:47_________________________________________________

:hi: Ja właśnie wróciłem z knajpy z meczyku... :gwizdanie: Widzę, że piwko się leje... :good:

byś się kiedyś z nami wybrał a nie ...
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

supertroppers bearscene[br]

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

:hi: Ja właśnie wróciłem z knajpy z meczyku... :gwizdanie: Widzę, że piwko się leje... :good:

byś się kiedyś z nami wybrał a nie ...

Czekam na zaproszenie... :wink4::naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

supertroppers bearscene[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:47_________________________________________________

:hi: Ja właśnie wróciłem z knajpy z meczyku... :gwizdanie: Widzę, że piwko się leje... :good:

byś się kiedyś z nami wybrał a nie ...

Akjam z żulami nie pije :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akjam z żulami nie pije :polew: :polew: :polew:

to w ten weekend można bo ciebie Miszka ma nie być :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

supertroppers bearscene[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:47_________________________________________________

:hi: Ja właśnie wróciłem z knajpy z meczyku... :gwizdanie: Widzę, że piwko się leje... :good:

byś się kiedyś z nami wybrał a nie ...

Akjam z żulami nie pije :polew: :polew: :polew:

Nie chciałem tego mówić.. :confused4:

:wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:52_________________________________________________

Akjam z żulami nie pije :polew: :polew: :polew:

to w ten weekend można bo ciebie Miszka ma nie być :polew: :polew: :polew:

:wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sraty taty hehehe

Opublikowano

sraty taty hehehe

Aż tak? :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sraty taty hehehe

Aż tak? :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka jest menelem ale wybacz mu to :decayed:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:56_________________________________________________
:good: :good: :good: :good: :good:

a tu w moim :wink4:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Dobra Pan! Ja zdpupczam bo jutro rano cza wstać! :naughty:

:hi:

Opublikowano

Dobra Pan! Ja zdpupczam bo jutro rano cza wstać! :naughty:

:hi:

no ja też o 6 :wallbash:

Opublikowano

Dobra Pan! Ja zdpupczam bo jutro rano cza wstać! :naughty:

:hi:

no ja też o 6 :wallbash:

a ty niby po co?? :mysli:

narka Akjam

też się zbieram

Opublikowano

Dobra Pan! Ja zdpupczam bo jutro rano cza wstać! :naughty:

:hi:

no ja też o 6 :wallbash:

a ty niby po co?? :mysli:

narka Akjam

też się zbieram

a k**wa widzisz, nie dla przyjemności :wallbash:

Opublikowano

dzisiaj pierwszy bo sie nudze w pracy :D

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.