Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oni i tak grają w sumie "o pietruszkę" :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oni i tak grają w sumie "o pietruszkę" :gwizdanie:

No nie do końca bo jak Wybrzeże wygra wysoko a Portugalia przegra to awansuje Wybrzeże. A zerkam też na drugi meczyk jest na TVP SPORT i Wybrzeże właśnie strzeliło drugą bramkę. :kox:
Opublikowano

Oni i tak grają w sumie "o pietruszkę" :gwizdanie:

No nie do końca bo jak Wybrzeże wygra wysoko a Portugalia przegra to awansuje Wybrzeże. A zerkam też na drugi meczyk jest na TVP SPORT i Wybrzeże właśnie strzeliło drugą bramkę. :kox:

no ale to by musieli jeszcze 7 bramek strzelić..
Opublikowano

Oni i tak grają w sumie "o pietruszkę" :gwizdanie:

No nie do końca bo jak Wybrzeże wygra wysoko a Portugalia przegra to awansuje Wybrzeże. A zerkam też na drugi meczyk jest na TVP SPORT i Wybrzeże właśnie strzeliło drugą bramkę. :kox:

no ale to by musieli jeszcze 7 bramek strzelić..

No jeszcze z 7 ale może Koreańczycy sprzedali! :naughty::polew:
Opublikowano

Oni i tak grają w sumie "o pietruszkę" :gwizdanie:

No nie do końca bo jak Wybrzeże wygra wysoko a Portugalia przegra to awansuje Wybrzeże. A zerkam też na drugi meczyk jest na TVP SPORT i Wybrzeże właśnie strzeliło drugą bramkę. :kox:

no ale to by musieli jeszcze 7 bramek strzelić..

No jeszcze z 7 ale może Koreańczycy sprzedali! :naughty::polew:

tak, a w Korei ich na rynku spalą :naughty:
Opublikowano

Oni i tak grają w sumie "o pietruszkę" :gwizdanie:

No nie do końca bo jak Wybrzeże wygra wysoko a Portugalia przegra to awansuje Wybrzeże. A zerkam też na drugi meczyk jest na TVP SPORT i Wybrzeże właśnie strzeliło drugą bramkę. :kox:

no ale to by musieli jeszcze 7 bramek strzelić..

No jeszcze z 7 ale może Koreańczycy sprzedali! :naughty::polew:

tak, a w Korei ich na rynku spalą :naughty:

I tak już nie mają po co wracać bo chłosta pewna! :wink4:
Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 16:45_________________________________________________dowiedzialem sie troche o gokardach w s-c... ]:->

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 16:45_________________________________________________dowiedzialem sie troche o gokardach w s-c... ]:->

:hi:
Opublikowano

obstawiam 2:1 dla portugali :kox:

Opublikowano

sa 9km

25zl za wyscig (ok.10min)

mozna wziac tor na 30min za 300zl 5 osob moze się ścigać...

otwarcie 1 lipca

Opublikowano

obstawiam 2:1 dla portugali :kox:

:mysli: No ciekawe...

sa 9km

25zl za wyscig (ok.10min)

mozna wziac tor na 30min za 300zl 5 osob moze się ścigać...

otwarcie 1 lipca

:good:
Opublikowano

grisza a ją obstawiam że brazylia wygra :)

Opublikowano

grisza a ją obstawiam że brazylia wygra :)

No w pierwszej połówce mieli przewagę ale na bramki tego nie zamienili... W drugiej coś wpadnie. :good:
Opublikowano

Witam 2:0 dla Bazyli

Opublikowano

akjam nie wiem niestety nie mogę tego oglądać...

ale relacjonować mi możesz :]

Opublikowano

akjam nie wiem niestety nie mogę tego oglądać...

ale relacjonować mi możesz :]

49 minuta i sytuacja się trochę zmieniła - częściej Portugalczycy jest na połowie Brazylijczyków.
Opublikowano

cholerka... a wolalbym żeby brazylia wygrała...[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 17:19_________________________________________________ale może pójdzie szybka kontra :)

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 16:45_________________________________________________dowiedzialem sie troche o gokardach w s-c... ]:->

Lepiej regulamin poczytajcie, żeby nie było tak jak w Zatorze, że koleś się nieźle wku**ił :polew:

Opublikowano

gokarty są też w Tychach

rU5HA.jpg

Q4i9i.jpg

Opublikowano

nie wiem jakie gdzie co i jak w tychach

pisze tylko to co wiem o tych ;) [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 17:38_________________________________________________sądzę że po tej zabawie w zatorze warto się wybrać i dobrze pobawić na kartach bez ograniczeń dla dzieci :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.