Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grisza, to na eksa ją :naughty:

0 5 litra jednym duszkiem :blink::shocked:

chciałbym zobaczyć tego goście 15minut później :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jest tu kto :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1097949335_audi_a4_a6_s_line_5x112_felgi_18_opony_2008.html to chyba cena za sztuke :gwizdanie: :mysli:

ni mosz kup tera ino licytacja :decayed:
Opublikowano

Siema :)

Według opisu wychodzi że to chyba komplet :)

Muszę zadzwonić tam bo jeśli komplet to biorę z miejsca :decayed:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:23_________________________________________________

jest tu kto :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1097949335_audi_a4_a6_s_line_5x112_felgi_18_opony_2008.html to chyba cena za sztuke :gwizdanie: :mysli:

ni mosz kup tera ino licytacja :decayed:

Może nikt nie da więcej :naughty:
Opublikowano

jest tu kto :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1097949335_audi_a4_a6_s_line_5x112_felgi_18_opony_2008.html to chyba cena za sztuke :gwizdanie: :mysli:

ładne jutro zadzwonie co i jak :naughty:
Opublikowano

jest tu kto :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1097949335_audi_a4_a6_s_line_5x112_felgi_18_opony_2008.html to chyba cena za sztuke :gwizdanie: :mysli:

ładne jutro zadzwonie co i jak :naughty:

Przecież szprychy są do alfy :baseball:
Opublikowano

Grisza, to na eksa ją :naughty:

0 5 litra jednym duszkiem :blink::shocked:

oglądając ten filmik prawie puściłem pawia...

ale nie ma co, koleś dobry, ja też parę lat temu odwaliłem podobny numer, ale trochę mniej bo 300ml od strzała, a miałem już % w d*pie, więc pijąc to w sobotę wieczorem, obudziłem się w niedzielę koło 21, gdy mama wlewała mi rosół w mordę :polew:

Opublikowano

Grisza, to na eksa ją :naughty:

0 5 litra jednym duszkiem :blink::shocked:

oglądając ten filmik prawie puściłem pawia...

ale nie ma co, koleś dobry, ja też parę lat temu odwaliłem podobny numer, ale trochę mniej bo 300ml od strzała, a miałem już % w pupie, więc pijąc to w sobotę wieczorem, obudziłem się w niedzielę koło 21, gdy mama wlewała mi rosół w mordę :polew:

haha reanimacja :decayed:

jest tu kto :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1097949335_audi_a4_a6_s_line_5x112_felgi_18_opony_2008.html to chyba cena za sztuke :gwizdanie: :mysli:

ładne jutro zadzwonie co i jak :naughty:

Przecież szprychy są do alfy :baseball:

żartowałem niepodobają mi się :polew:
Opublikowano

żartowałem niepodobają mi się :polew:

mi też już praktycznie nie :tongue4:
Opublikowano

żartowałem niepodobają mi się :polew:

mi też już praktycznie nie :tongue4:

ale tylko praktycznie :gwizdanie:
Opublikowano

żartowałem niepodobają mi się :polew:

mi też już praktycznie nie :tongue4:

ale tylko praktycznie :gwizdanie:

Teraz tylko BBS :kox:
Opublikowano

ja mam smaka na bbs lm :gwizdanie:

chociaż prosiaki też za mną chodzą ale nie będę małpował i zostawię ten zaszczyt Keżorowi :)

na przyszły sezon na bank zmieniam felgę i ładuję mega glebę :decayed:

Opublikowano

ja mam smaka na bbs lm :gwizdanie:

chociaż prosiaki też za mną chodzą ale nie będę małpował i zostawię ten zaszczyt Keżorowi :)

na przyszły sezon na bank zmieniam felgę i ładuję mega glebę :decayed:

Ja też ładuje rozmiar wyżej i jak się uda to na pewno ten sam wzór albo jakieś szprychy od alfy :decayed:
Opublikowano

na przyszły sezon na bank zmieniam felgę i ładuję mega glebę :decayed:

:kox: brzmi ciekawie :wink4:
Opublikowano

ja mam smaka na bbs lm :gwizdanie:

chociaż prosiaki też za mną chodzą ale nie będę małpował i zostawię ten zaszczyt Keżorowi :)

na przyszły sezon na bank zmieniam felgę i ładuję mega glebę :decayed:

Ja też ładuje rozmiar wyżej i jak się uda to na pewno ten sam wzór albo jakieś szprychy od alfy :decayed:

szczerze? 18'' to tak idealnie do B5 :gwizdanie:

szprychy :sick3:

Opublikowano

Nie znacie się :polew: Szprychy są the best :kox:

Opublikowano

Nie znacie się :polew: Szprychy są the best :kox:

do roweru :polew:
Opublikowano

Nie znacie się :polew: Szprychy są the best :kox:

do roweru :polew:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

Nie znacie się :polew: Szprychy są the best :kox:

do roweru :polew:

dokładnie :decayed:

No w rowerze mam i są w pytkę

Spadam :sexinbed::tongue4: a wam życzę miłego :jerk:

:hi:

Opublikowano

Nie znacie się :polew: Szprychy są the best :kox:

do roweru :polew:

dokładnie :decayed:

No w rowerze mam i są w pytkę

Spadam :sexinbed::tongue4: a wam życzę miłego :jerk:

:hi:

nom narka nie połam sobie nadgarstków :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie znacie się :polew: Szprychy są the best :kox:

do roweru :polew:

dokładnie :decayed:

No w rowerze mam i są w pytkę

Spadam :sexinbed::tongue4: a wam życzę miłego :jerk:

:hi:

nom narka nie połam sobie nadgarstków :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2:

życie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.