Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczęść Boże :hi:

widzę, że na sumie byłeś i Ci się klimat udzielił :decayed:

a stwierdziłem że trza by się trochę nawrócić czy coś i przestać pic

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczęść Boże :hi:

widzę, że na sumie byłeś i Ci się klimat udzielił :decayed:

a stwierdziłem że trza by się trochę nawrócić czy coś i przestać pic

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mi babcia ostatnio powiedziała, że nie mam dziewczyny, dlatego, że nie chodzę do kościoła - więc za tydzień idę z tobą :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

kurde, wczoraj tyle wypiłem, a tak mi się chce pić... :disgust:

Opublikowano

Szczęść Boże :hi:

widzę, że na sumie byłeś i Ci się klimat udzielił :decayed:

a stwierdziłem że trza by się trochę nawrócić czy coś i przestać pic

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mi babcia ostatnio powiedziała, że nie mam dziewczyny, dlatego, że nie chodzę do kościoła - więc za tydzień idę z tobą :naughty: :naughty: :naughty:

no widzisz słuchaj babci :wink4:

kurde, wczoraj tyle wypiłem, a tak mi się chce pić... :disgust:

bo to jest zależność... :gwizdanie:

Opublikowano

Szczęść Boże :hi:

widzę, że na sumie byłeś i Ci się klimat udzielił :decayed:

a stwierdziłem że trza by się trochę nawrócić czy coś i przestać pic

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mi babcia ostatnio powiedziała, że nie mam dziewczyny, dlatego, że nie chodzę do kościoła - więc za tydzień idę z tobą :naughty: :naughty: :naughty:

no widzisz słuchaj babci :wink4:

no ona w moim wieku już 2 dziecko rodziła.. :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: siemacie koledzy i kolezanki ale piekna pogoda moze jakis wspolny wypad nad wode albo rowery jakies :mysli:
Opublikowano

:hi: siemacie koledzy i kolezanki ale piekna pogoda moze jakis wspolny wypad nad wode albo rowery jakies :mysli:

ja się powtórzę - rower :naughty:
Opublikowano

ja jadę do rodziców więc niestety odpadam ( co do roweru- niestety takiego nie posiadam)

Opublikowano

Szczęść Boże :hi:

widzę, że na sumie byłeś i Ci się klimat udzielił :decayed:

a stwierdziłem że trza by się trochę nawrócić czy coś i przestać pic

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mi babcia ostatnio powiedziała, że nie mam dziewczyny, dlatego, że nie chodzę do kościoła - więc za tydzień idę z tobą :naughty: :naughty: :naughty:

no widzisz słuchaj babci :wink4:

no ona w moim wieku już 2 dziecko rodziła.. :gwizdanie:

ty też możesz

:mysli: może będą bliźniaki :gwizdanie:

Opublikowano

dobra odwoluje rower moja mi tu mowi ze na zaden rower nie idzie ma cos z noga jakies lekkie skrecenie sorry a tez chcialbym ja wziasc :gwizdanie:

Opublikowano

dobra odwoluje rower moja mi tu mowi ze na zaden rower nie idzie ma cos z noga jakies lekkie skrecenie sorry a tez chcialbym ja wziasc :gwizdanie:

No to wymasuj jej nóżkę w domu... :cool1:
Opublikowano
  • Autor

siemka :bry:

:hi: siemacie koledzy i kolezanki ale piekna pogoda moze jakis wspolny wypad nad wode albo rowery jakies :mysli:

ja się powtórzę - rower :naughty:

pakerhala :silacz:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

No tacy to pożyją... :cool1:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstałem :decayed:

No tacy to pożyją... :cool1:

taa a jutro już do roboty :wallbash:
Opublikowano

gdzie tu można w pobliżu nad wodę skoczyć - żeby woda była w miarę ok - opalić się trzeba :cool1:

Opublikowano

gdzie tu można w pobliżu nad wodę skoczyć - żeby woda była w miarę ok - opalić się trzeba :cool1:

:szukaj: :szukaj:

:decayed:

Opublikowano

gdzie tu można w pobliżu nad wodę skoczyć - żeby woda była w miarę ok - opalić się trzeba :cool1:

polecam pogorie... :cool1:
Opublikowano

:hi: Jak wstałem i :sexinbed:

Zaraz wyruszam też gdzieś grillować :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 12:47_________________________________________________

gdzie tu można w pobliżu nad wodę skoczyć - żeby woda była w miarę ok - opalić się trzeba :cool1:

polecam pogorie... :cool1:

A byłeś tam ostatnio bo ja byłem i był syf jak cholera :thumbdown:
Opublikowano

gdzie tu można w pobliżu nad wodę skoczyć - żeby woda była w miarę ok - opalić się trzeba :cool1:

:szukaj: :szukaj:

:decayed:

:ssij: 1,6
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.