Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śpią już wszyscy? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Śpią już wszyscy? :mysli:

nie... ale się szykuje :lazy:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________pierwsza kąpiel w jeziorze w tym roku zaliczona :decayed:
Opublikowano

Śpią już wszyscy? :mysli:

nie... ale się szykuje :lazy:

Co tam Grisza? Ja wróciłem z knajpy bo byłe oglądać meczyk. Wynik idealny bo właśnie miałem taki kupon... :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________pierwsza kąpiel w jeziorze w tym roku zaliczona :decayed:

:hi: Gdzie byliście w końcu?
Opublikowano

Śpią już wszyscy? :mysli:

nie... ale się szykuje :lazy:

Co tam Grisza? Ja wróciłem z knajpy bo byłe oglądać meczyk. Wynik idealny bo właśnie miałem taki kupon... :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________pierwsza kąpiel w jeziorze w tym roku zaliczona :decayed:

:hi: Gdzie byliście w końcu?

Meczyk :notworthy: :notworthy: Argentyna :oklaski:

mykam nyny

:papa:

Opublikowano

na pogorii

Opublikowano

Śpią już wszyscy? :mysli:

nie... ale się szykuje :lazy:

Co tam Grisza? Ja wróciłem z knajpy bo byłe oglądać meczyk. Wynik idealny bo właśnie miałem taki kupon... :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________pierwsza kąpiel w jeziorze w tym roku zaliczona :decayed:

:hi: Gdzie byliście w końcu?

Meczyk :notworthy: :notworthy: Argentyna :oklaski:

mykam nyny

:papa:

Dobzre się skończyło! :good:

na pogorii

Na której? :mysli: III??
Opublikowano

chyba tak - nie moje rejony :wink4:

Opublikowano

chyba tak - nie moje rejony :wink4:

No to się musisz kolego orientować żebyś wiedział gdzie bywasz... :cool1:
Opublikowano

chyba tak - nie moje rejony :wink4:

No to się musisz kolego orientować żebyś wiedział gdzie bywasz... :cool1:

ja miałem dziś przewóz wiec mi to jedno było :wink4: p.s. dzięki Diman :notworthy:
Opublikowano

Ja spadam w kimono :hi:

Opublikowano

chyba tak - nie moje rejony :wink4:

No to się musisz kolego orientować żebyś wiedział gdzie bywasz... :cool1:

ja miałem dziś przewóz wiec mi to jedno było :wink4: p.s. dzięki Diman :notworthy:

diman dziś kierownik?

Ja spadam w kimono :hi:

:hi:
Opublikowano

ja też już w domku, Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ...

ps. Kędzior dzięki za karnięcie się furką na tym wydechu, byłem teraz po fajki i koles w sklepie pyta czy nie wiem co to za " idiota " zapierdalal ciemnym kombi bo osiedle pobudził :polew: :polew:

Opublikowano

ja też już w domku, Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ...

ps. Kędzior dzięki za karnięcie się furką na tym wydechu, byłem teraz po fajki i koles w sklepie pyta czy nie wiem co to za " idiota " zapierdalal ciemnym kombi bo osiedle pobudził :polew: :polew:

to dobrze że siedziałem jako pasażer :tongue4:

wypad dzisiaj jak dla mnie mega udany, tylko normalka baby się schlały :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też już w domku, Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ...

ps. Kędzior dzięki za karnięcie się furką na tym wydechu, byłem teraz po fajki i koles w sklepie pyta czy nie wiem co to za " idiota " zapierdalal ciemnym kombi bo osiedle pobudził :polew: :polew:

to dobrze że siedziałem jako pasażer :tongue4:

wypad dzisiaj jak dla mnie mega udany, tylko normalka baby się schlały :polew: :polew: :polew:

Ja mimo szczerych chęci nie dałem rady bo jakieś dziwne akcje miałem na koniec w robocie... :disgust:
Opublikowano
  • Autor

ja też już wróciłem :hi: było zacnie dziś , aż do powrotu :disgust:

Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ...

gumka jest cała , bezpiecznie dojechaliśmy ... k**wa jego za***ana w dupe mać :wallbash:

PS. sprzedam audi A4 , stan igła, tylko nie pali :gwizdanie:

Opublikowano

ja też już w domku, Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ...

ps. Kędzior dzięki za karnięcie się furką na tym wydechu, byłem teraz po fajki i koles w sklepie pyta czy nie wiem co to za " idiota " zapierdalal ciemnym kombi bo osiedle pobudził :polew: :polew:

to dobrze że siedziałem jako pasażer :tongue4:

wypad dzisiaj jak dla mnie mega udany, tylko normalka baby się schlały :polew: :polew: :polew:

Ja mimo szczerych chęci nie dałem rady bo jakieś dziwne akcje miałem na koniec w robocie... :disgust:

no jak zawsze... :tongue4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 00:01_________________________________________________

ja też już wróciłem :hi: było zacnie dziś , aż do powrotu :disgust:

Keżor linka jak tam mam nadzieje, że nie pękła ...

gumka jest cała , bezpiecznie dojechaliśmy ... ku***a jego za***ana w dupe mać :wallbash:

PS. sprzedam audi A4 , stan igła, tylko nie pali :gwizdanie:

porezasz i bedzie palić :wink4:

Talib dzięki za pomoc ziom :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 00:04_________________________________________________lecę w kimę narkaa

Opublikowano

Ja też spadam. :hi:

Opublikowano
  • Autor

no ja też cisne spać :hi:

porezasz i bedzie palić :wink4:

tam c**j z autem , nie zrobiłem dziś klaty ;(

:polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 00:06_________________________________________________Diman , wrzucaj te fotki co ja robiłem , póki Kaśka aparatu nie dopadnie , bo Ci sie oberwie :tongue4:

Opublikowano

no ja też cisne spać :hi:

porezasz i bedzie palić :wink4:

tam ch***j z autem , nie zrobiłem dziś klaty ;(

:polew: :polew:

hahaha a przy serwowaniu i ścinaniu ją ćwiczyłeś więc niema źle :decayed: :decayed: :decayed:

gibam nygusy narka pamiętajcie za tydzień znowu pogoria :naughty::kox: :kox: :kox:

:tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.