Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanderooo :decayed:

a Ty co tak wcześnie? :mysli:

pewnie już obiad wcinasz :gwizdanie:

na wcześniejszym byłem :gwizdanie:

nom czekam czekam na obiadek zaraz będzie :naughty:

Takiemu to dobrze..... :(

Ja sobie musze isć zrobić ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanderooo :decayed:

a Ty co tak wcześnie? :mysli:

pewnie już obiad wcinasz :gwizdanie:

na wcześniejszym byłem :gwizdanie:

nom czekam czekam na obiadek zaraz będzie :naughty:

Takiemu to dobrze..... :(

Ja sobie musze isć zrobić ;(

ale ty sobie zrobisz to co chcesz a ja jem to co zrobione :tongue4:
Opublikowano

siemanderooo :decayed:

a Ty co tak wcześnie? :mysli:

pewnie już obiad wcinasz :gwizdanie:

na wcześniejszym byłem :gwizdanie:

nom czekam czekam na obiadek zaraz będzie :naughty:

Takiemu to dobrze..... :(

Ja sobie musze isć zrobić ;(

ale ty sobie zrobisz to co chcesz a ja jem to co zrobione :tongue4:

to rzeczywiście masz przeje*bane :gwizdanie:

Opublikowano

to rzeczywiście masz przeje*bane :gwizdanie:

samo życie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja też sobie sam robię :naughty:

Opublikowano

spadam do domu,zaliczyłem 20 nadminut :disgust:

Opublikowano

Jak tam jutrzejszy zlocik katowicki??? jaka pogode na jutro zamówiliście??? Planujecie Grilla gospodarze??

Opublikowano

Jak tam jutrzejszy zlocik katowicki??? jaka pogode na jutro zamówiliście??? Planujecie Grilla gospodarze??

Jak masz zamiar przyjechać to nie będzie w ogóle spota :polew:
Opublikowano
  • Autor

to ja też ide pojeść :hi:

Opublikowano

Jak tam jutrzejszy zlocik katowicki??? jaka pogode na jutro zamówiliście??? Planujecie Grilla gospodarze??

Jak masz zamiar przyjechać to nie będzie w ogóle spota :polew:

:ssij: :ssij: :ssij: :ssij: :ssij:

Opublikowano

Ja też sobie sam robię :naughty:

po wczorajszej lekkiej przekomarzance to sie nie dziwie ze sam sobie robisz :gwizdanie:

Opublikowano

Jak się kładłem wczoraj spać już w sumie spałem prawie a tu słyszę pisk opon i jeb jeb, patrzę przez okno a tu auto stoi w parku :gwizdanie:

http://www.sosnowiec.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art838,pijany-uderzyl-w-drzewa.html[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 16:34_________________________________________________

Ja też sobie sam robię :naughty:

po wczorajszej lekkiej przekomarzance to sie nie dziwie ze sam sobie robisz :gwizdanie:

Już w aucie mnie przepraszała :decayed:
Opublikowano

siemka chłopaki co tam ?? ja wrocilem z roboty, obiad jem i szukam auta na scoucie i mobile :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemka chłopaki co tam ?? ja wrocilem z roboty, obiad jem i szukam auta na scoucie i mobile :decayed: :decayed:

Keżor chcę sprzedać :naughty:
Opublikowano
  • Autor

siemka chłopaki co tam ?? ja wrocilem z roboty, obiad jem i szukam auta na scoucie i mobile :decayed: :decayed:

Keżor chcę sprzedać :naughty:

stan igła , jeżdżony przez kobiete :naughty:
Opublikowano

siemka chłopaki co tam ?? ja wrocilem z roboty, obiad jem i szukam auta na scoucie i mobile :decayed: :decayed:

Keżor chcę sprzedać :naughty:

stan igła , jeżdżony przez kobiete :naughty:

Zapomniałeś dodać nie katowany i 100% sprawny :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 17:25_________________________________________________

:hi:

:hi:

Opublikowano

:siema:

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 17:25_________________________________________________

:hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.