Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

winko jest :good:

o to kędzior ma na dziś kolegę :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 18:04_________________________________________________i śmigam na rower :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

winko jest :good:

o to kędzior ma na dziś kolegę :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 18:04_________________________________________________i śmigam na rower :naughty:

na d*py byś lepiej pośmigał a nie na rowery :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

winko jest :good:

o to kędzior ma na dziś kolegę :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 18:04_________________________________________________i śmigam na rower :naughty:

będziesz gejować na rowerze? :decayed:

Opublikowano

winko jest :good:

o to kędzior ma na dziś kolegę :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 18:04_________________________________________________i śmigam na rower :naughty:

będziesz gejować na rowerze? :decayed:

haha padłem :polew: :polew: :polew: aż sobie żubra otworzę :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 18:18_________________________________________________imprezkowo

Opublikowano

Miszka jedzie w peletonie 568ddbc141.jpg

Opublikowano

Miszka jedzie w peletonie 568ddbc141.jpg

on, to chyba w tej białej chuście po prawej :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko żeby tak nie wracał z tego roweru Ernesto i jego Rower

Opublikowano

Miszka jedzie w peletonie 568ddbc141.jpg

:sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

Tylko żeby tak nie wracał z tego roweru Ernesto i jego Rower

Ernesto :polew:

Opublikowano

Tylko żeby tak nie wracał z tego roweru Ernesto i jego Rower

:good: hahaha
Opublikowano

ej napiszcie coś na Sg :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ej napiszcie coś na Sg :gwizdanie: :gwizdanie:

nie i chu*j :tongue4:

Opublikowano

ej napiszcie coś na Sg :gwizdanie: :gwizdanie:

nie i chu*j :tongue4:

dokładnie to samo miałem napisać :decayed:
Opublikowano

ej napiszcie coś na Sg :gwizdanie: :gwizdanie:

nie i chu*j :tongue4:

dokładnie to samo miałem napisać :decayed:

pewnie jakiś numer nam chciał wywinąć :cool1:

Opublikowano
:disgust: :disgust: :disgust: to nie... :disgust: :disgust:
Opublikowano

:disgust: :disgust: :disgust: to nie... :disgust: :disgust:

hehe :tongue4:

ej napiszcie coś na Sg :gwizdanie: :gwizdanie:

nie i chu*j :tongue4:

dokładnie to samo miałem napisać :decayed:

pewnie jakiś numer nam chciał wywinąć :cool1:

nom na bank nas chciał w coś wrobić :decayed:
Opublikowano

Tylko żeby tak nie wracał z tego roweru Ernesto i jego Rower

jak by to powiedzieć Ernesto nie prowadzi roweru...

to rower prowadzi Ernesto :polew:

Opublikowano

Seski ty masz moją czapeczkę ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Seski ty masz moją czapeczkę ?? :gwizdanie:

no mam...

chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... :disgust:

a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...

Opublikowano

Seski ty masz moją czapeczkę ?? :gwizdanie:

no mam...

chciałem ci ją oddać wczoraj ale cię nie było... :disgust:

a teraz to nie wiem czy jej nie przepije...

nie dał byś rady przepić jest taka wartościowa :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.