Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

ciekawe do ktorej stan jest jutro w pracy :gwizdanie:
Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

ciekawe do ktorej stan jest jutro w pracy :gwizdanie:

:wtf:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:27_________________________________________________a cfaniaczek zdążył dopisać :naughty:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

ciekawe do ktorej stan jest jutro w pracy :gwizdanie:

:wtf:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:27_________________________________________________a cfaniaczek zdążył dopisać :naughty:

bo ja pisze tak szybko jak jeżdżę :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

ciekawe do ktorej stan jest jutro w pracy :gwizdanie:

:wtf:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:27_________________________________________________a cfaniaczek zdążył dopisać :naughty:

bo ja pisze tak szybko jak jeżdżę :kox: :kox: :kox:

chyba że tak :decayed: zdupcam na TV
Opublikowano

na T ? :wtf::naughty:

Opublikowano

na T ? :wtf::naughty:

:szukaj::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________jeszcze do końca nie wiem ale może się wybiorę znów do Gliwic jutro

Opublikowano

na T ? :wtf::naughty:

:szukaj::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________jeszcze do końca nie wiem ale może się wybiorę znów do Gliwic jutro

zajechać Ci tu zaraz z kwadrata??? :cool1: mów mnie tu... nic o tym nie było mówione :gwizdanie:

a do Gliwic nie ma po co - mnie jutro nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

I jak tam jakieś konkrety na sobotę czy jak zwykle samowolka :gwizdanie:

Opublikowano

chłopaki wbijać na temat o kartach!

trza ustalić pewne fakty :cool1:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać :naughty: pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? :polew:

Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:

bo ja pisze tak szybko jak jeżdżę :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać :naughty: pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? :polew:

Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:

ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? :polew::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam

pomyśl Griszka :naughty:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać :naughty: pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? :polew:

Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:

ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? :polew::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam

pomyśl Griszka :naughty:

grisza UWAŻAJ!!

:sex::sexinbed::boobs::banan3:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać :naughty: pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? :polew:

Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:

ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? :polew::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam

pomyśl Griszka :naughty:

grisza UWAŻAJ!!

:sex::sexinbed::boobs::banan3:

:polew:
Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać :naughty: pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? :polew:

Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:

ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? :polew::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam

pomyśl Griszka :naughty:

grisza UWAŻAJ!!

:sex::sexinbed::boobs::banan3:

:polew: :polew: :polew: widze że Miszka to niezły HARDCORE ... :gwizdanie: Seski ciebie też tak dopadł ?

http://demotywatory.pl/1822251/Czeski-jezyk

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

jestem :dance: kochane wi-fi i net od sąsiada :decayed:

Opublikowano

jestem :dance: kochane wi-fi i net od sąsiada :decayed:

hehe znam to :evil:

Opublikowano

jestem :dance: kochane wi-fi i net od sąsiada :decayed:

Jak możesz... czy chciałbyś żeby twoje łacze ktoś wykorzystywał :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

prosto z rafinerii, z Radzionkowa :)

Opublikowano

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę :good:

Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać :naughty: pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? :polew:

Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:

ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? :polew::tongue4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam

pomyśl Griszka :naughty:

grisza UWAŻAJ!!

:sex::sexinbed::boobs::banan3:

:polew: :polew: :polew: widze że Miszka to niezły HARDCORE ... :gwizdanie: Seski ciebie też tak dopadł ?

http://demotywatory.pl/1822251/Czeski-jezyk

:nabijasie:

chyba nie

:mysli: albo po prostu nie poczułem :cool1:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________

Diesel, cena na dzis 3,65 pln, tylko że tankowanie w Gliwicach :wink4:

Że tak jeszcze zapytam.... :) Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?

prosto z rafinerii, z Radzionkowa :)

olejek pierwsza klasa :good:

:ON: rulesss :D:D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:15_________________________________________________szpadam się myć :ad:

i w kimke :sexinbed:(niestety innego kulka z łóżkiem nie ma :>)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.