Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co jest ziomy??

siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli

no widzisz jakie łoje tyle gadania a teraz cisza :confused4:

SMS poszły jak nie będzie odzewu to zaczynam wydzwaniać :evil:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________Seski zwerbowany :decayed:

Bulczas też pisze że by raczej jechał

Dimek ustalmy godz o której będziecie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Miszka co jest? przyjeżdzasz?

Opublikowano

no Kędżi Sanie my też się piszemy :notworthy:

Opublikowano

no Kędżi Sanie my też się piszemy :notworthy:

to pakuj mandel i cie zaraz widzę u mnie :decayed:
Opublikowano

no Kędżi Sanie my też się piszemy :notworthy:

to pakuj mandel i cie zaraz widzę u mnie :decayed:

mam cię zgarnąć ?

Opublikowano

dobry :hi:

kędzisanie czemu żeś mnie zebrał tak rano z łóżka? :P

Opublikowano

no Kędżi Sanie my też się piszemy :notworthy:

to pakuj mandel i cie zaraz widzę u mnie :decayed:

mam cię zgarnąć ?

jak wiesz gdzie to jest to możesz wbijać prosto nad wodę, a jak nie to spotkanie u mnie :wink4:

dobry :hi:

kędzisanie czemu żeś mnie zebrał tak rano z łóżka? :P

i tak jest późno bo we wstępnych ustaleniach o 10 to już mieliśmy być nad wodą :naughty:
Opublikowano

mniej więcej wiem gdzie, pocisnę obwodnicą wsch, o której u Ciebie zbiórka

?

Opublikowano

co jest ziomy??

siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli

no widzisz jakie łoje tyle gadania a teraz cisza :confused4:

SMS poszły jak nie będzie odzewu to zaczynam wydzwaniać :evil:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________Seski zwerbowany :decayed:

Bulczas też pisze że by raczej jechał

Dimek ustalmy godz o której będziecie

mysle ze damy rade o 12.00 wyjechac wiec gdzies okolo 12.45 bysmy byli u ciebie kedzior wiec moze sie na ta godzine ustawmy a jak nie to wy juz jedzcie a my dojedziemy

no i jeszcze jedno co z tym noclegiem tam bo bym sie czego napil dawno nic nie pilem :decayed: jakos przed chwila to bylo

Opublikowano

o 12.45 dopiero?? :shocked: :shocked: :shocked:

na 11.30 Diman widzę cię u mnie :decayed:

Opublikowano
:shocked: to wy chcecie tam jechać na 13 ? ? ? to ja odpadam w takim razie wo ok16:30 muszę jechać z powrotem bo na te urodziny idziemy...
Opublikowano

co jest ziomy??

siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli

no widzisz jakie łoje tyle gadania a teraz cisza :confused4:

SMS poszły jak nie będzie odzewu to zaczynam wydzwaniać :evil:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________Seski zwerbowany :decayed:

Bulczas też pisze że by raczej jechał

Dimek ustalmy godz o której będziecie

mysle ze damy rade o 12.00 wyjechac wiec gdzies okolo 12.45 bysmy byli u ciebie kedzior wiec moze sie na ta godzine ustawmy a jak nie to wy juz jedzcie a my dojedziemy

no i jeszcze jedno co z tym noclegiem tam bo bym sie czego napil dawno nic nie pilem :decayed: jakos przed chwila to bylo

diman jak chcesz to możesz przenocować u nas :P

Opublikowano

MAX 11

Opublikowano
:hi: Ja raczej pojadę tak jak pisałem :decayed:
Opublikowano

a te domki jak chcesz to już się popytamy na miejscu jak będziemy,

Opublikowano

to ja curwa na spontanie w 30 min się zbieram, a co mieliście zaplanowane od tygodnia będziecie się 3 godziny szykować :thumbdown:

Opublikowano

to ja curwa na spontanie w 30 min się zbieram, a co mieliście zaplanowane od tygodnia będziecie się 3 godziny szykować :thumbdown:

jebaj ich :decayed:
Opublikowano

tylko nie sr** i się zbierać ale szybko! :kox:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:04_________________________________________________Miszek a ty się nie wybierasz na karty? :gwizdanie:

Opublikowano

to na 11.30 u mnie jak co :decayed:

pogoniłem ich :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.