Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko nie sr** i się zbierać ale szybko! :kox:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:04_________________________________________________Miszek a ty się nie wybierasz na karty? :gwizdanie:

moja bierze prysznic,

co do kartów nie wiem najwyżej się dopiszę[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:06_________________________________________________

to na 11.30 u mnie jak co :decayed:

pogoniłem ich :kox:

no k**wa :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kędzior czy ty obdzwoniłeś wszystkich nieobecnych na forum? (keżor, krolu, stan chyba w pracy, talib chyba chciał jechać) czy mam do kogoś przedzwonić?

Opublikowano

kędzior czy ty obdzwoniłeś wszystkich nieobecnych na forum? (keżor, krolu, stan chyba w pracy, talib chyba chciał jechać) czy mam do kogoś przedzwonić?

co za amatorskie pytanie :gwizdanie:
Opublikowano

o 12.45 dopiero?? :shocked: :shocked: :shocked:

na 11.30 Diman widzę cię u mnie :decayed:

bedziemy sie starac gregor juz sie zabiera za jajecznice i smigamy :kox: :kox: :kox: :kox: wiec bedziemy na ta 11.30 u kedzisana :good:

Opublikowano

a z Krolem to ja nawet o 4 rano rozmawiałem na ten temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:11_________________________________________________o ku*wa Mario przyszedł zamykajcie drzwi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I tak siatka pewnie będzie już zajęta :gwizdanie:

Opublikowano

I tak siatka pewnie będzie już zajęta :gwizdanie:

może cudem jeszcze nie :wink4: pozatym Diman ma wtyki u tej babci ahha
Opublikowano

a z Krolem to ja nawet o 4 rano rozmawiałem na ten temat :gwizdanie

dryn dryn :kox:
Opublikowano

wklejcie gdzie to dokładnie jest :notworthy:

Opublikowano

a z Krolem to ja nawet o 4 rano rozmawiałem na ten temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:11_________________________________________________o ku*wa Mario przyszedł zamykajcie drzwi :polew: :polew: :polew: :polew:

Najpierw byś się przywitał hamie a nie od razu drzwi zamykał.... :polew:

Siema z rana

Opublikowano

wklejcie gdzie to dokładnie jest :notworthy:

Niedaleko tego centrum handlowe w DG :gwizdanie:
Opublikowano

a z Krolem to ja nawet o 4 rano rozmawiałem na ten temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 10:11_________________________________________________o ku*wa Mario przyszedł zamykajcie drzwi :polew: :polew: :polew: :polew:

Najpierw byś się przywitał hamie a nie od razu drzwi zamykał.... :polew:

Siema z rana

ahh no dobre siema :tongue4:
Opublikowano

Aha nie będę miał grilla :gwizdanie:

Opublikowano

siema

czy my dojedziemy to ciężko powiedzieć :confused4:

Opublikowano

siema

czy my dojedziemy to ciężko powiedzieć :confused4:

Dacie radę :naughty:
Opublikowano

siema

czy my dojedziemy to ciężko powiedzieć :confused4:

Dacie radę :naughty:

sporo planów na dzisiaj... :rolleyes:

Opublikowano

siema

czy my dojedziemy to ciężko powiedzieć :confused4:

ju ken du it

:tongue4:

I belive i can fly :polew:
Opublikowano

dzisiaj "kumpel " z roboty żeni się. Nawet flaszki nie postawił, niech chu*jowi prąd o 22 wyłączą :tongue4:

Opublikowano

dzisiaj "kumpel " z roboty żeni się. Nawet flaszki nie postawił, niech chu*jowi prąd o 22 wyłączą :tongue4:

A to ciul :thumbdown:
Opublikowano

wklejcie gdzie to dokładnie jest :notworthy:

ismW0.jpg

isrVi.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.