Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śpiochy wstają, byście się chwycili roboty :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śpiochy wstają, byście się chwycili roboty :decayed:

po wczorajszym nakałcie cud, że w ogóle wstałem, już wychlałem 1,5litra wody :heat:

Opublikowano

śpiochy wstają, byście się chwycili roboty :decayed:

po wczorajszym nakałcie cud, że w ogóle wstałem, już wychlałem 1,5litra wody :heat:

przeczytaj swoje wczorajsze wypowiedzi :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 09:48_________________________________________________Apropo, mógłbys podjechać obadać ten tor gokartowy, który jest w Tychach ?

Opublikowano

Miszka tyś dziś miał ciężko pracować? :mysli:

Opublikowano

Stanley sprawdzę ale nie dziś

Akjam szkolenie zaczynam dziś ale to dopiero na 15

dalej jestem nastukany :cool1:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 10:21_________________________________________________jak mnie wszystko boli... już nie śpię z Dimanem.. :dziura:
Opublikowano

:hi:

A-rek Wiesz coś o wynikach z Kamienia jak tam ekipa pojechała???

Mario z tego co wiem to Klima (zielona Corsa A) zdobyl I miejsce, a Sajmon (Golf VRT) najlepszy czas w elminacjach 11,920/11,693 a potem male problemy bo auto nie chcialo sie rozpedzac :confused4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 10:21_________________________________________________jak mnie wszystko boli... już nie śpię z Dimanem.. :dziura:

ja nie spałem z Dimanem i też mnie wszytsko boli :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 10:21_________________________________________________jak mnie wszystko boli... już nie śpię z Dimanem.. :dziura:

ja nie spałem z Dimanem i też mnie wszytsko boli :gwizdanie:

mówisz, że to nie jets wina Dimana? :cool1:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 12:27_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: znalazłem filmiki na komórce nagrane z imprezy i nie pamiętam motywu ze śmietana... :blink: czego jeszcze nie pamiętam? :blink: :blink:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

uuu no to lipa.. :kwasny:
Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

no to wsiadaj na rower :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

no to wsiadaj na rower :gwizdanie:

żartowniś :baseball::punish:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

No to grubooo. :confused4: Musisz teraz uważać na furkę bo jakby Ci ją gdzieś pod... to ubezpieczalnia chce mieć komplety kluczyków i wtedy kapa!
Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

No to grubooo. :confused4: Musisz teraz uważać na furkę bo jakby Ci ją gdzieś pod... to ubezpieczalnia chce mieć komplety kluczyków i wtedy kapa!

yyyyyy nom wiem naszczeście już mam ją u siebie w garażu a w poniedziałek będą klucze /scyzoryk + serwisowy/ tylko znów laweta do serwisu na kodowanie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze że mam znajomka z lawetą :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

No to grubooo. :confused4: Musisz teraz uważać na furkę bo jakby Ci ją gdzieś pod... to ubezpieczalnia chce mieć komplety kluczyków i wtedy kapa!

yyyyyy nom wiem naszczeście już mam ją u siebie w garażu a w poniedziałek będą klucze /scyzoryk + serwisowy/ tylko znów laweta do serwisu na kodowanie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze że mam znajomka z lawetą :gwizdanie:

Ile będzie kosztować cała impreza (kluczyki, kodowanie)?

P.S. Tyle razy mówię żeby nie pić jak się ma kluczyki przy sobie! :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

Widze że niezłą jazde mieliście przez weekend :wink4:

Opublikowano

Siema :hi:

Kur.wa żałuje że nie pojechałem do dimana :confused4: byłbym się schlał ale pewnie nic bym nie zgubił

Wczoraj albo zgubiłem albo mi za***ali kluczyki do ojdi :wallbash: :wallbash: a nie mam drugiego kompletu ;( :wallbash:

uuuuu to niezła lipa

:thumbdown:

Klucze już zamówiłem będą w poniedziałek za tydzień ;( ale od razu 2 komplety :decayed:

No to grubooo. :confused4: Musisz teraz uważać na furkę bo jakby Ci ją gdzieś pod... to ubezpieczalnia chce mieć komplety kluczyków i wtedy kapa!

yyyyyy nom wiem naszczeście już mam ją u siebie w garażu a w poniedziałek będą klucze /scyzoryk + serwisowy/ tylko znów laweta do serwisu na kodowanie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze że mam znajomka z lawetą :gwizdanie:

Ile będzie kosztować cała impreza (kluczyki, kodowanie)?

P.S. Tyle razy mówię żeby nie pić jak się ma kluczyki przy sobie! :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Za kluczyki 650 pln ;( ;( ;(

kodowanie 100-150 pln ;(

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

:siema:

Widze że niezłą jazde mieliście przez weekend :wink4:

:hi:

jazdę bez trzymanki :kox:

Opublikowano
:hi: po pracy
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.