Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łaź z nami do spiża , tam takie d*py to norma :decayed:

ale ja bym chciał tytuł jednogo z tych wałków co wam sie "archiva" powłączały , taka skoczna , supersonic czy jakoś tak , ale na jutube nie umiem znaleźć ;(

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm supersonic :mysli: to jedynie Music Insruktor :mysli:

o Krolu mnei wyprzedzil

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pamiętam jeszcze czarne oczy, dla mnie masz stajla, capitana jacka, blue jeans i majorke :kox:

Opublikowano
  • Autor

keżor to?

:jerk: :jerk: t :jerk: :jerk: :jerk::ad: :ad: :ad: a :ad::banan3: :banan3: :banan3: k :banan3:
Opublikowano

pamiętam jeszcze czarne oczy, dla mnie masz stajla, capitana jacka, blue jeans i majorke :kox:

lunatycy?? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:01_________________________________________________

keżor to?

:jerk: :jerk: t :jerk: :jerk: :jerk::ad: :ad: :ad: a :ad::banan3: :banan3: :banan3: k :banan3:

to wtedy chyba żeśmy dawali elektro-robo denss :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pamiętam jeszcze czarne oczy, dla mnie masz stajla, capitana jacka, blue jeans i majorke :kox:

lunatycy?? :polew: :polew: :polew:

o lunatycy i przezyjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj to sammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Opublikowano

keżor to?

:jerk: :jerk: t :jerk: :jerk: :jerk::ad: :ad: :ad: a :ad::banan3: :banan3: :banan3: k :banan3:

kawałek z mojej młodości :decayed:

Opublikowano

ej to była impreza na Knurkowie to przenosimy spam tam :naughty: :naughty:

Opublikowano

keżor to?

:jerk: :jerk: t :jerk: :jerk: :jerk::ad: :ad: :ad: a :ad::banan3: :banan3: :banan3: k :banan3:

kawałek z mojej młodości :decayed:

to ty pamiętasz tak odległe czasy :polew: :polew:

pamiętam jeszcze czarne oczy, dla mnie masz stajla, capitana jacka, blue jeans i majorke :kox:

lunatycy?? :polew: :polew: :polew:

o lunatycy i przezyjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj to sammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

tak to leciało :decayed:

ej to była impreza na Knurkowie to przenosimy spam tam :naughty: :naughty:

Knurków niema wątku :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam filmik jak śpiewamy ze świeczkami :kox: :kox: ogień :evil:

Opublikowano

Sami techno i dance maniacy :) Nikt tu rocka i hip-hopu nie słucha ... ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Sami techno i dance maniacy :) Nikt tu rocka i hip-hopu nie słucha ... ?? :gwizdanie:

słuchamy :yeah:

Opublikowano

Sami techno i dance maniacy :) Nikt tu rocka i hip-hopu nie słucha ... ?? :gwizdanie:

jak nie leciało na 100% i to w tv dj.600V - mercetedees s 600 czy jakoś tak i jeszcze to Slipknot-Wait and bleed :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
Opublikowano
  • Autor

keżor to?

:jerk: :jerk: t :jerk: :jerk: :jerk::ad: :ad: :ad: a :ad::banan3: :banan3: :banan3: k :banan3:

kawałek z mojej młodości :decayed:

taaaa, bo tyś był kiedyś młody ? :polew:
Opublikowano

Slipknot-Wait and bleed :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

jeahhhh :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

szkoda że nie pozwolili nam oglądać koncertu :thumbdown:

taaaa, bo tyś był kiedyś młody ? :polew:

w '39 :polew:
Opublikowano

keżor to?

:jerk: :jerk: t :jerk: :jerk: :jerk::ad: :ad: :ad: a :ad::banan3: :banan3: :banan3: k :banan3:

kawałek z mojej młodości :decayed:

miałem kiedyś ich ori kasetę ale na andrzejkach w podstawówce mi ktoś zaj....ł :disgust:
Opublikowano

lece chwilowo w teren, trzeba coś pobiegać, żeby stracić wagę przed sobotnim grand prix :gwizdanie:

Opublikowano

lece chwilowo w teren, trzeba coś pobiegać, żeby stracić wagę przed sobotnim grand prix :gwizdanie:

przyjmuj tylko płyny nic nie jedz :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

trip hop :naughty:

Słuchał ktoś kiedyś ?

Opublikowano

trip hop :naughty:

Słuchał ktoś kiedyś ?

:no: :no:
Opublikowano
  • Autor

a stompa ktoś kiedyś słuchał ? to jest koks :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.