Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trip hop :naughty:

Słuchał ktoś kiedyś ?

jesteśmy za młodzi :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:23_________________________________________________

a stompa ktoś kiedyś słuchał ? to jest koks :kox:

prawie jak safriduo i audiofils :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 19:24_________________________________________________piosenka o tym jak był zakochany i chodził oglądać zachody słońca ze swoja lubą

Slipknot - Spit It Out Music Official Video [HD]

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

trip hop :naughty:

Słuchał ktoś kiedyś ?

podoba mnie sie :good:

a miotły rulez

BROOMS :naughty:

Opublikowano

a stompa ktoś kiedyś słuchał ? to jest koks :kox:

znam ich i z tego co pamiętam to dawali nawet kiedyś koncert w regionie - chyba w teatrze rozrywki w Ch.
Opublikowano

a miotły rulez

BROOMS :naughty:

lady gaga to artystka a nie jacyś kolesie z miotłami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

a miotły rulez

BROOMS :naughty:

lady gaga to artystka a nie jacyś kolesie z miotłami :gwizdanie:

Krolu jesteś podjebany do Fuga za zmiane treści mojego postu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a miotły rulez

BROOMS :naughty:

lady gaga to artystka a nie jacyś kolesie z miotłami :gwizdanie:

Krolu jesteś podjebany do Fuga za zmiane treści mojego postu :polew: :polew: :polew:

ja pierdziele już mi dzwoniii :wallbash:
Opublikowano

a miotły rulez

BROOMS :naughty:

lady gaga to artystka a nie jacyś kolesie z miotłami :gwizdanie:

Krolu jesteś podjebany do Fuga za zmiane treści mojego postu :polew: :polew: :polew:

ja pierdziele już mi dzwoniii :wallbash:

życie :gwizdanie:
Opublikowano

a miotły rulez

BROOMS :naughty:

lady gaga to artystka a nie jacyś kolesie z miotłami :gwizdanie:

Krolu jesteś podjebany do Fuga za zmiane treści mojego postu :polew: :polew: :polew:

ja pierdziele już mi dzwoniii :wallbash:

życie :gwizdanie:

A jeszcze w czwartek na gg mi pisałeś, że niby kumplami jesteśmy.. :disgust: :disgust:
Opublikowano

A jeszcze w czwartek na gg mi pisałeś, że niby kumplami jesteśmy.. :disgust: :disgust:

musiałem cię jakoś podejść
Opublikowano
:hi: i jak tam wytrzeźwieliście :kox:
Opublikowano

:hi: i jak tam wytrzeźwieliście :kox:

niema czasu na głupoty :decayed:
Opublikowano

:hi: i jak tam wytrzeźwieliście :kox:

niema czasu na głupoty :decayed:

taa jasne :P

znowu wolny poniedziałek był? :polew:

Opublikowano

trip hop :naughty:

Słuchał ktoś kiedyś ?

podoba mnie sie :good:

:>

trip hop :naughty:

Słuchał ktoś kiedyś ?

jesteśmy za młodzi :decayed:

..... :gwizdanie:

:hi: i jak tam wytrzeźwieliście :kox:

niema czasu na głupoty :decayed:

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:
Opublikowano

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:

wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:

wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: :kox: :kox:

wiedziałem :tongue4:

w niedziele znowu piłeś :notworthy: respect

Opublikowano

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:

wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: :kox: :kox:

wiedziałem :tongue4:

w niedziele znowu piłeś :notworthy: respect

nie piłem!! nawet browarka niewychyliłem
Opublikowano

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:

wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: :kox: :kox:

wiedziałem :tongue4:

w niedziele znowu piłeś :notworthy: respect

nie piłem!! nawet browarka niewychyliłem

:blink:

Opublikowano

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:

wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: :kox: :kox:

wiedziałem :tongue4:

w niedziele znowu piłeś :notworthy: respect

nie piłem!! nawet browarka niewychyliłem

tylko flache w city rocku robiliśmy :wink4:

Opublikowano

chory jesteś...?!

martwię się o ciebie jeszcze uschniesz :P [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:04_________________________________________________

:polew: Najlepiej to nie doprowadzic do kaca :evil:

wiesz najlepiej się leczyć tym czym się struło :kox: :kox: :kox:

wiedziałem :tongue4:

w niedziele znowu piłeś :notworthy: respect

nie piłem!! nawet browarka niewychyliłem

tylko flache w city rocku robiliśmy :wink4:

a no chyba że tak to loozzz :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.