Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śniadanko zjedzone :decayed:

i co się chwalisz... ? myślisz, że lepszy przez to jesteś :decayed:

a za***ać ci wp***dol?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

lepszy nie ale pojedzony :>

to chyba też sobie pójdę zrobić :cool1: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śniadanko zjedzone :decayed:

i co się chwalisz... ? myślisz, że lepszy przez to jesteś :decayed:

a za***ać ci wp***dol?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

lepszy nie ale pojedzony :>

to chyba też sobie pójdę zrobić :cool1: :gwizdanie:

to zrob wiecej wpadne cos podjesc :decayed:

Opublikowano

śniadanko zjedzone :decayed:

i co się chwalisz... ? myślisz, że lepszy przez to jesteś :decayed:

a za***ać ci wp***dol?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

lepszy nie ale pojedzony :>

to chyba też sobie pójdę zrobić :cool1: :gwizdanie:

to zrob wiecej wpadne cos podjesc :decayed:

ok :hi:
Opublikowano

obżarciuchy z was :tongue4:

Opublikowano

ja wysłałem żone do kuchni :decayed:

Opublikowano

ja wysłałem żone do kuchni :decayed:

szorować kafelki? :cool1:
Opublikowano

ja wysłałem żone do kuchni :decayed:

szorować kafelki? :cool1:

najpierw robi mi śniadanie :naughty:

Opublikowano

ja wysłałem żone do kuchni :decayed:

szorować kafelki? :cool1:

najpierw robi mi śniadanie :naughty:

pulpety?? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siema z rana cipki :hi:

to jedzie ktoś poza mną i Kędziorem na pogorie ? :gwizdanie:

Opublikowano

siema z rana cipki :hi:

to jedzie ktoś poza mną i Kędziorem na pogorie ? :gwizdanie:

:naughty: ja, we własnej osobie :)[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 11:21_________________________________________________

ja wysłałem żone do kuchni :decayed:

szorować kafelki? :cool1:

najpierw robi mi śniadanie :naughty:

pulpety?? :decayed:

owszem, nie :tongue4:

Opublikowano

czyli ludziska śmigamy na pogoryje :kox:

Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

:kawa:

:afro:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 11:43_________________________________________________Miszka wbijaj na pogorie łoju jeden :decayed:
Opublikowano

:kawa:

:afro:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 11:43_________________________________________________Miszka wbijaj na pogorie łoju jeden :decayed:

a przyjedziesz po mnie ? :decayed:

Opublikowano

siema

ale dziś piekniusio slonko grzeje :beer1: :pali:

Opublikowano

siema

ale dziś piekniusio slonko grzeje :beer1: :pali:

bier dupe i na pogorie wbijaj i podaj nr do siebie bo ja mam chyba jakiś twój stary[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 12:05_________________________________________________

a przyjedziesz po mnie ? :decayed:

nie :tongue4:
Opublikowano

siema

ale dziś piekniusio slonko grzeje :beer1: :pali:

bier dupe i na pogorie wbijaj i podaj nr do siebie bo ja mam chyba jakiś twój stary[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 12:05_________________________________________________

a przyjedziesz po mnie ? :decayed:

nie :tongue4:

to Ssij :ssij:

Opublikowano

siema

ale dziś piekniusio slonko grzeje :beer1: :pali:

bier dupe i na pogorie wbijaj i podaj nr do siebie bo ja mam chyba jakiś twój stary[br]

nie obiecuje

za godz mamy jechać do myszkowa i nie wiem czy wrócę tak żeby na poge wbić.

Opublikowano

to Ssij :ssij:

jade na krzywy ryj więc wiesz... :tongue4:
Opublikowano

to Ssij :ssij:

jade na krzywy ryj więc wiesz... :tongue4:

jak zawsze :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.