Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czemu tu tak cicho? :P

Opublikowano

BRY!! :hi:

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

Fajny filmik, fajne ujęcia. :good: Napracowałaś się pewnie nieco.

Trochę chyba na "Blair Witch Project" stylizowane :naughty: Czemu akurat w te klimaty?

Przecież, było tam tylko kilka zgonów, jedna złamana noga, potłuczoną ręka, o czymś zapomniałem :naughty:

krolu jaki sms?

adrenalinko usuwali mi moją mądrość :/ i to już 2 z 4...

to już nie daj się więcej, bo nie będzie można się z Tobą dogadać :decayed:

Jeszcze dwa zęby i będzie miał dziury w pamięci, taki zawias -40 :>

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

Jakie 2.2T? bo były 3 wersje :naughty: Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie:

Siema panowie :)

Potrzebuje wentylator chłodnicy elektryczny do eSy :notworthy:

A więc jednak to przez wentylator? :gwizdanie:

Opublikowano

jaka laska prowadziła zajęcia z pierwszej pomocy to ogień :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

jaka laska prowadziła zajęcia z pierwszej pomocy to ogień :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

No i co udało ci się zostać ratowanym? Czy ktoś cię prześcignął :decayed:

Opublikowano

jaka laska prowadziła zajęcia z pierwszej pomocy to ogień :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

No i co udało ci się zostać ratowanym? Czy ktoś cię prześcignął :decayed:

udało się udało sama mnie wybrała wśród tłumu :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:bry: wszystkim! Wróciłem właśnie z basenu... :heat::guma::heat::yeee:
Opublikowano

jaka laska prowadziła zajęcia z pierwszej pomocy to ogień :slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

No i co udało ci się zostać ratowanym? Czy ktoś cię prześcignął :decayed:

udało się udało sama mnie wybrała wśród tłumu :decayed: :decayed: :decayed:

niewidoma była :(
Opublikowano

helloł

nudze sie...

Opublikowano

niewidoma była :(

no powiem ci że oczy miała jak marzenie... i te jedne i te drugie oczy :shocked::boobs:

naprawde śliczna niunia

z talibem tam żeśmy gały wytrzeszczali :rolleyes:

helloł

nudze sie...

przynieś mi piwo to ci się niebędzie nudziło :naughty:

Opublikowano

niewidoma była :(

no powiem ci że oczy miała jak marzenie... i te jedne i te drugie oczy :shocked::boobs:

naprawde śliczna niunia

z talibem tam żeśmy gały wytrzeszczali :rolleyes:

double D :?: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:21_________________________________________________

helloł

nudze sie...

jak my wszyscy ;(
Opublikowano

o i wreszcie coś się dzieje! :)

jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić :D

Opublikowano

double D :?: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: [br]

i to jędrne D :slina: :slina: :slina: super niunia i z charakterku też ostra :drool: :drool: :drool:
Opublikowano

o i wreszcie coś się dzieje! :)

jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić :D

ok wpadniemy z kędziorem na ... (tą miejscowość gdzie mieszkasz) :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:25_________________________________________________

i to jędrne D :slina: :slina: :slina: super niunia i z charakterku też ostra :drool: :drool: :drool:

:ad: :ad: :ad: :ad: dobule D :ad: :ad: :ad:
Opublikowano
  • Autor

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

Jakie 2.2T? bo były 3 wersje :naughty: Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie:

ponoć silnik z S2ki , ale ile zaworów to nie wiem , 220KM w serii :wink4:
Opublikowano

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

Jakie 2.2T? bo były 3 wersje :naughty: Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie:

ponoć silnik z S2ki , ale ile zaworów to nie wiem , 220KM w serii :wink4:

No to 20V, to respect. To fajnie pewnie jeździ. :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:31_________________________________________________Jak silnik z Esioka 2 to kod silnika ( 3B ) :decayed:

Opublikowano

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

Jakie 2.2T? bo były 3 wersje :naughty: Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie:

ponoć silnik z S2ki , ale ile zaworów to nie wiem , 220KM w serii :wink4:

No to 20V, to respect. To fajnie pewnie jeździ. :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:31_________________________________________________Jak silnik z Esioka 2 to kod silnika ( 3B ) :decayed:

a wy już niemacie o czym gadać?? :thumbdown: na technicznym o głupotach sobie popiszcie

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

No to 20V, to respect. To fajnie pewnie jeździ. :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:31_________________________________________________Jak silnik z Esioka 2 to kod silnika ( 3B ) :decayed:

na pewno 20V :hi:
Opublikowano

próbowałem pić browarek i mi nie wychodzi...

a co do przyniesienia to nie bardo mogę się ruszyć z domu... :disgust:

przynajmniej narazie...

Opublikowano

a co tam pod klapką miał?

2.2T :ad:

Jakie 2.2T? bo były 3 wersje :naughty: Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie:

ponoć silnik z S2ki , ale ile zaworów to nie wiem , 220KM w serii :wink4:

No to 20V, to respect. To fajnie pewnie jeździ. :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:31_________________________________________________Jak silnik z Esioka 2 to kod silnika ( 3B ) :decayed:

a wy już niemacie o czym gadać?? :thumbdown: na technicznym o głupotach sobie popiszcie

My gadamy przynajmniej o tym co dla nas osiągalne jest :decayed:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.