Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

próbowałem pić browarek i mi nie wychodzi...

a co do przyniesienia to nie bardo mogę się ruszyć z domu... :disgust:

przynajmniej narazie...

mięczak :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:36_________________________________________________

My gadamy o tym co dla nas osiągalne jest :decayed:

:wink4:

wy wolicie 20V my Double D :slina:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My gadamy o tym co dla nas osiągalne jest :decayed:

:wink4:

wy wolicie 20V my Double D :slina:

Zajedź kiedyś na spota z taką Double D to udowodnisz, że nie bujasz w obłokach chłopcze :kox:

Opublikowano

wy wolicie 20V my Double D :slina:

:thumbup: co cipka to cipka :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Poza tym to kto powiedział, że ja nie lubię Double D :gwizdanie:

Opublikowano

My gadamy przynajmniej o tym co dla nas osiągalne jest :decayed:

:wink4:

i to mnie trochę martwi ;(

:polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:39_________________________________________________

Poza tym to kto powiedział, że ja nie lubię Double D :gwizdanie:

Miszka coś wspominał że mu gadałeś że nieprzepadasz...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o i wreszcie coś się dzieje! :)

jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić :D

ok wpadniemy z kędziorem na ... (tą miejscowość gdzie mieszkasz) :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:25_________________________________________________

i to jędrne D :slina: :slina: :slina: super niunia i z charakterku też ostra :drool: :drool: :drool:

:ad: :ad: :ad: :ad: dobule D :ad: :ad: :ad:

krolu prawe D zamało dorezałeś pomogę ci... :ad:

Opublikowano

o i wreszcie coś się dzieje! :)

jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić :D

ok wpadniemy z kędziorem na ... (tą miejscowość gdzie mieszkasz) :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:25_________________________________________________

i to jędrne D :slina: :slina: :slina: super niunia i z charakterku też ostra :drool: :drool: :drool:

:ad: :ad: :ad: :ad: dobule D :ad: :ad: :ad:

krolu prawe D zamało dorezałeś pomogę ci... :ad:

Ale rezacz... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o i wreszcie coś się dzieje! :)

jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić :D

ok wpadniemy z kędziorem na ... (tą miejscowość gdzie mieszkasz) :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:25_________________________________________________

i to jędrne D :slina: :slina: :slina: super niunia i z charakterku też ostra :drool: :drool: :drool:

:ad: :ad: :ad: :ad: dobule D :ad: :ad: :ad:

krolu prawe D zamało dorezałeś pomogę ci... :ad:

jak Magda to zobaczy to ci zaraz poreza ... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o i wreszcie coś się dzieje! :)

jutro macie ze mną siedzieć od 10:00 do 18:00 bo nie będę miał co robić :D

ok wpadniemy z kędziorem na ... (tą miejscowość gdzie mieszkasz) :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:25_________________________________________________

i to jędrne D :slina: :slina: :slina: super niunia i z charakterku też ostra :drool: :drool: :drool:

:ad: :ad: :ad: :ad: dobule D :ad: :ad: :ad:

krolu prawe D zamało dorezałeś pomogę ci... :ad:

jak Magda to zobaczy to ci zaraz poreza ... :polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego ja się hamuję, bo mnie może ania sprzedać :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

psyt żuberek :decayed: wspieram przyrodę :decayed:

Opublikowano

psyt żuberek :decayed: wspieram przyrodę :decayed:

Ja może też zrobię jakiś PSSYT... Mam gdzieś zimnego LECHa... :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka coś wspominał że mu gadałeś że nieprzepadasz...

Tak jakby Miszki zdanie w sprawach damsko męskich było dla WAS obiektywne :decayed:

Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał :mysli:

Opublikowano

Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał :mysli:

żubra wygrzebałem z lodówki :decayed:
Opublikowano

Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał :mysli:

żubra wygrzebałem z lodówki :decayed:

A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić :wallbash: qr**!

Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie:

Opublikowano

Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał :mysli:

żubra wygrzebałem z lodówki :decayed:

A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić :wallbash: q***wa!

Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:
Opublikowano

krolu mieszkam w Będziniu...

możesz jutro wpaść :P

a ty tam uważaj na małego konfidenta, bo pewnie tylko udaje że siedzi tyłem a przed sobą ma lusterko i czyta co piszesz :P

albo siedzi i sprawdza na bierząco na forum :P

a co do :boobs: to D jak dla mnie to troche za duże bo po 24 roku to tylko coraz to bardziej niebezpiecznie zbliża się do ziemi leee

Opublikowano

Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał :mysli:

żubra wygrzebałem z lodówki :decayed:

A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić :wallbash: q***wa!

Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Jutro wracam na weekend do domu przecież to se odbije :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:59_________________________________________________

krolu mieszkam w Będziniu...

możesz jutro wpaść :P

To ty w Będzinie mieszkasz, to mam do ciebie rzut beretem, na imprezę też bym miał blisko(przynajmniej raz) jeśli bym tam był :rolleyes:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

:decayed:

Opublikowano

krolu mieszkam w Będziniu...

możesz jutro wpaść :P

a ty tam uważaj na małego konfidenta, bo pewnie tylko udaje że siedzi tyłem a przed sobą ma lusterko i czyta co piszesz :P

albo siedzi i sprawdza na bierząco na forum :P

a co do :boobs: to D jak dla mnie to troche za duże bo po 24 roku to tylko coraz to bardziej niebezpiecznie zbliża się do ziemi leee

ania ma swoje konto i może wejść w każdej chwili :embarrassed: a jeśli chodzi o rozmiar to nie wiem... najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: :naughty:
Opublikowano

Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał :mysli:

żubra wygrzebałem z lodówki :decayed:

A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić :wallbash: q***wa!

Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Jutro wracam na weekend do domu przecież to se odbije :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:59_________________________________________________

krolu mieszkam w Będziniu...

możesz jutro wpaść :P

To ty w Będzinie mieszkasz, to mam do ciebie rzut beretem, na imprezę też bym miał blisko(przynajmniej raz) jeśli bym tam był :rolleyes:

no widzisz to możesz jutro na powrocie podskoczyć :P

i żałuj że cię w zeszły weekend nie było :D[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:10_________________________________________________

krolu mieszkam w Będziniu...

możesz jutro wpaść :P

a ty tam uważaj na małego konfidenta, bo pewnie tylko udaje że siedzi tyłem a przed sobą ma lusterko i czyta co piszesz :P

albo siedzi i sprawdza na bierząco na forum :P

a co do :boobs: to D jak dla mnie to troche za duże bo po 24 roku to tylko coraz to bardziej niebezpiecznie zbliża się do ziemi leee

ania ma swoje konto i może wejść w każdej chwili :embarrassed: a jeśli chodzi o rozmiar to nie wiem... najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: :naughty:

Panie Modzie to wiesz co trzeba zrobić :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.