Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

widziałem go na żywo z Miszką i Dimanem w SG :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: a oni mowili, że to 18' max :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:31_________________________________________________wtedy był jeszcze bez gleby...
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaa :cool1:

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:33_________________________________________________idę się wkońcu wykąpać a wy nie kłócić mi się tu dzisiaj :P

Opublikowano

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

widziałem go na żywo z Miszką i Dimanem w SG :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: a oni mowili, że to 18' max :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:31_________________________________________________wtedy był jeszcze bez gleby...

ale porażka :gwizdanie: strach pomyśleć jak wyglądają jak się zasyfią :cool1:

Opublikowano

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

widziałem go na żywo z Miszką i Dimanem w SG :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: a oni mowili, że to 18' max :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:31_________________________________________________wtedy był jeszcze bez gleby...

ale porażka :gwizdanie: strach pomyśleć jak wyglądają jak się zasyfią :cool1:

Dla mnie bez szału. To znaczy rozmiar za duży albo gwint przesadzony! :no:
Opublikowano

gleba za duża... ja bym takie białe 18' widział u mnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

gleba za duża... ja bym takie białe 18' widział u mnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

No biała fela robi swoje... Wczoraj widziałem VW Passata z takim kółkiem... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

gleba za duża... ja bym takie białe 18' widział u mnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

No biała fela robi swoje... Wczoraj widziałem VW Passata z takim kółkiem... :kox: :kox: :kox:

no ja właśnie od czasu jak widziałem tego passata z vagenwerks z białym kołkiem jestem na to chory... :kox: :kox:
Opublikowano

gleba za duża... ja bym takie białe 18' widział u mnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:dokładnie takie jak lubie 18tki ---->imgfail.jpg
Opublikowano

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

źle mnei zrozumiałeś :gwizdanie:
Opublikowano

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

źle mnei zrozumiałeś :gwizdanie:

wiem, tobie tylko jedno w głowie.. ale ona nie miała 18'
Opublikowano

wiem, tobie tylko jedno w głowie.. ale ona nie miała 18'

może miała double D :gwizdanie: :kox: :kox:
Opublikowano

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

gleba za duża... ja bym takie białe 18' widział u mnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:dokładnie takie jak lubie 18tki ---->imgfail.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

ztrybił się :decayed:
Opublikowano

ello

ziomale :hi:

Opublikowano

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

ztrybił się :decayed:

:bicz2: :bicz2: :bicz2: :ranting1: :rant:

ello

ziomale :hi:

:siema: Max! Co tam z Tobą? Co Cię nie było?
Opublikowano

ello

ziomale :hi:

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:20_________________________________________________

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

ztrybił się :decayed:

:bicz2: :bicz2: :bicz2: :ranting1: :rant:

ale bez zew. s-lina te felgi u ciebie wyglądają słabo :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

ello

ziomale :hi:

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:20_________________________________________________

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

ztrybił się :decayed:

:bicz2: :bicz2: :bicz2: :ranting1: :rant:

ale bez zew. s-lina te felgi u ciebie wyglądają słabo :decayed: :gwizdanie:

:wink4::tongue4:
Opublikowano

ale bez zew. s-lina te felgi u ciebie wyglądają słabo :decayed: :gwizdanie:

spoko daj mu trochę czasu doreza sobie :decayed:
Opublikowano

ello

ziomale :hi:

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:20_________________________________________________

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

ztrybił się :decayed:

:bicz2: :bicz2: :bicz2: :ranting1: :rant:

ale bez zew. s-lina te felgi u ciebie wyglądają słabo :decayed: :gwizdanie:

:wink4::tongue4:

rezaj rezaj wymień jeszcze silnik i za 2 lata go odkupię za 30 tyś :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.