Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

widziałem go na żywo z Miszką i Dimanem w SG :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: a oni mowili, że to 18' max :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:31_________________________________________________wtedy był jeszcze bez gleby...

krolu łykni se jakiś magnez bo myśmy wtedy gadali że min 18'

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aktualnie przebywam poza granicami śląska i próbuje się zvirusować, ale kapa z terminami u Witka.

Dziś upalałam troszeczkę AWX teścia Masakra jak to wyrywa .... :evil:

Opublikowano

aktualnie przebywam poza granicami śląska i próbuje się zvirusować, ale kapa z terminami u Witka.

Dziś upalałam troszeczkę AWX teścia Masakra jak to wyrywa .... :evil:

Tyyyy na spota wpadnij, a nie że poza granicą śląska :tongue4:

Opublikowano

aktualnie przebywam poza granicami śląska i próbuje się zvirusować, ale kapa z terminami u Witka.

Dziś upalałam troszeczkę AWX teścia Masakra jak to wyrywa .... :evil:

gdzie w Sosnowcu jesteś?? :decayed:
Opublikowano

aktualnie przebywam poza granicami śląska i próbuje się zvirusować, ale kapa z terminami u Witka.

Dziś upalałam troszeczkę AWX teścia Masakra jak to wyrywa .... :evil:

gdzie w Sosnowcu jesteś?? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Sosnowiec - najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

krolu łykni se jakiś magnez bo myśmy wtedy gadali że min 18'

z tego co ja pamietam to było bez min... ja powiedziałem 20' a wy "taaaaaaaaa gdzieee itp" :gwizdanie: ale nie ważne, ważne, że miażdży suty taka fela :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

krolu łykni se jakiś magnez bo myśmy wtedy gadali że min 18'

z tego co ja pamietam to było bez min... ja powiedziałem 20' a wy "taaaaaaaaa gdzieee itp" :gwizdanie: ale nie ważne, ważne, że miażdży suty taka fela :kox: :kox: :kox:

bo tam stał wtedy jeszcze ten Jeep chyba Toyota też miała wyjebane felgi ale wyglądała jak rower :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:32_________________________________________________

krolu łykni se jakiś magnez bo myśmy wtedy gadali że min 18'

z tego co ja pamietam to było bez min... ja powiedziałem 20' a wy "taaaaaaaaa gdzieee itp" :gwizdanie: ale nie ważne, ważne, że miażdży suty taka fela :kox: :kox: :kox:

a jak była taka gadka to na bank Diman powiedział [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:33_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a jeszcze to są te różowe fele z tej superbki :cool1:

Opublikowano

"taaaaaaaaa gdzieee itp"

standardowy tekst Dimana :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

"taaaaaaaaa gdzieee itp"

standardowy tekst Dimana :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie :decayed:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

aktualnie przebywam poza granicami śląska i próbuje się zvirusować, ale kapa z terminami u Witka.

Dziś upalałam troszeczkę AWX teścia Masakra jak to wyrywa .... :evil:

:mysli::wink4:

ale bez zew. s-lina te felgi u ciebie wyglądają słabo :decayed: :gwizdanie:

spoko daj mu trochę czasu doreza sobie :decayed:

:kox::good:

ello

ziomale :hi:

:hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:20_________________________________________________

ja też bym takie 18stki widział u mnie :gwizdanie: :jerk: :jerk:

znam jednego gościa na takich 18' ma niebieskie b7 - wystarczy klucz na spota trochę cegieł i 1 komplet już będzie - tylko do malowania trzeba oddać :naughty: :naughty: :naughty:

:rant: :rant:

ztrybił się :decayed:

:bicz2: :bicz2: :bicz2: :ranting1: :rant:

ale bez zew. s-lina te felgi u ciebie wyglądają słabo :decayed: :gwizdanie:

:wink4::tongue4:

rezaj rezaj wymień jeszcze silnik i za 2 lata go odkupię za 30 tyś :polew: :polew: :polew:

Nawet za 2 lata nie będziesz miał TYLE kasy... :naughty::tongue4::polew:
Opublikowano

do roboty kur*wa :decayed:

Opublikowano

Nawet za 2 lata nie będziesz miał TYLE kasy... :naughty::tongue4::polew:

się weżnie kredyt u maxa :kox: - takiego rezanego b7 nie przepuszczę :naughty: :naughty:
Opublikowano

do roboty kur*wa :decayed:

no właśnie nieroby :decayed:
Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:
Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:

+ RIKARO 6000

Opublikowano

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:

+ RIKARO 6000

z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Nawet za 2 lata nie będziesz miał TYLE kasy... :naughty::tongue4::polew:

się weżnie kredyt u maxa :kox: - takiego rezanego b7 nie przepuszczę :naughty: :naughty:

ciekawe ile mój będzie stał... myślę, że za 5 000 zł pójdzie :embarrassed:

z tymi kołpakami to z 5 500 :tongue4:

+ RIKARO 6000

z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.