Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam najgorsze to że jutro muszę w podkarpackie jechać po babcie Magdy... :/ i całyy weeekkkeeennd mnie nie będzie ;([br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:13_________________________________________________w ogóle gadaj co tam u was ciekawego ;)

jak zawsze spoko wczoraj bylismy z krolem i anka w czekoladzie troche sie pobawilismy a potem od razu do roboty na 3.00 i teraz sobie odpoczywam :)

czeko po dłuższej przerwie dało radę, co prawda o samej coli ale było ok :cool1:

stary cale szczescie ze nic nie pilem bo by mnie dzisiaj odwiezli chyba karetka do szpitala ta ikonka oddaje moje zachowanie na dachu przy robocie :zemdlal: dokladnie tak sie zachowywalem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:22_________________________________________________krolu podaj mi linka do tego watku tygrysa o egrze :naughty: odpialem wtyczke i dziala bez problemow wiec narazie tak bede jezdzil :wink4:

trzeba było 2 tigera zapodać :kox:

nie zdarzylem kupic spoznilem sie 5 minut do roboty :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja mam najgorsze to że jutro muszę w podkarpackie jechać po babcie Magdy... :/

to przecież jej babcia więc ja tutaj problemu niewidze :gwizdanie:

jej babcia to niech ona jedzie :polew::decayed:

:tongue4:

po drugie, matka twojej teściowej :gwizdanie:

nie daj sobą pomiatać :cool1:

ja jade tylko po to żeby mieć weekend w górach i popić sobie w drodze :decayed:

(dlatego jutro odstawiam tablety) :evil:

Opublikowano

wyluzujcie...

JA NIE MAM TEŚCIOWEJ :cool1:

no to tym bardziej :gwizdanie:

wyluzujcie...

JA NIE MAM TEŚCIOWEJ :cool1:

jeszcze nie... :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ale odwrotu to ty już chyba niemasz :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

wyluzujcie...

JA NIE MAM TEŚCIOWEJ :cool1:

jeszcze nie... :decayed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:32_________________________________________________

miałem wyjść o 16 :disgust:

ale zdarzymy zajechac czy juz to zlewasz :gwizdanie:

mam nadzieję, że tak :)

:good:

Opublikowano

i całyy weeekkkeeennd mnie nie będzie ;(

pisząc to nie wyglądałeś na zadowolonego... :tongue4:
Opublikowano

wyluzujcie...

JA NIE MAM TEŚCIOWEJ :cool1:

no to tym bardziej :gwizdanie:

wyluzujcie...

JA NIE MAM TEŚCIOWEJ :cool1:

jeszcze nie... :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ale odwrotu to ty już chyba niemasz :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::wink4:

no jak mnie poprosili i się zgodziłem to już nie mam... :embarrassed:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 16:38_________________________________________________

i całyy weeekkkeeennd mnie nie będzie ;(

pisząc to nie wyglądałeś na zadowolonego... :tongue4:

wiesz jak to jest rozdarcie wewnętrzne...

z jednej strony nie chce mi sie tłuc 300km w jedną stronę z drugiej strony mogę popić spokojnie i poleżeć i nie będę musiał nic robić :naughty:

Opublikowano

to znów impreza w weekend się szykuje ? :blink:

Opublikowano

to znów impreza w weekend się szykuje ? :blink:

jaka :kox: :kox: :cool1:

Opublikowano

to znów impreza w weekend się szykuje ? :blink:

jaka :kox: :kox: :cool1:

przeca już pisałem że w ten weekend jest odpoczynek!

żadnej imprezy nie ma bo mnie i Magdy nie ma! :kox:

(a w szczególności MNIE)

czyli nawet jak by była impreza to totalny nie wypał, nieudana i wogóle... :decayed:

Opublikowano

to znów impreza w weekend się szykuje ? :blink:

jaka :kox: :kox: :cool1:

przeca już pisałem że w ten weekend jest odpoczynek!

żadnej imprezy nie ma bo mnie i Magdy nie ma! :kox:

(a w szczególności MNIE)

czyli nawet jak by była impreza to totalny nie wypał, nieudana i wogóle... :decayed:

ufff to dobrze :heat:
Opublikowano

to znów impreza w weekend się szykuje ? :blink:

jaka :kox: :kox: :cool1:

przeca już pisałem że w ten weekend jest odpoczynek!

żadnej imprezy nie ma bo mnie i Magdy nie ma! :kox:

(a w szczególności MNIE)

czyli nawet jak by była impreza to totalny nie wypał, nieudana i wogóle... :decayed:

nie martw sie my spokojni jestesmy takze zadnej imprezy nie bedzie bez was to nie to samo :gwizdanie:

Opublikowano

to znów impreza w weekend się szykuje ? :blink:

jaka :kox: :kox: :cool1:

przeca już pisałem że w ten weekend jest odpoczynek!

żadnej imprezy nie ma bo mnie i Magdy nie ma! :kox:

(a w szczególności MNIE)

czyli nawet jak by była impreza to totalny nie wypał, nieudana i wogóle... :decayed:

wkońcu się pobawimy tak jak należy :kox:
Opublikowano

nie martw sie my spokojni jestesmy takze zadnej imprezy nie bedzie bez was to nie to samo :gwizdanie:

wiadomo :hi:
Opublikowano

nie martw sie my spokojni jestesmy takze zadnej imprezy nie bedzie bez was to nie to samo :gwizdanie:

wiadomo :hi:

bym powiedział la hujnia :decayed:
Opublikowano

nie martw sie my spokojni jestesmy takze zadnej imprezy nie bedzie bez was to nie to samo :gwizdanie:

wiadomo :hi:

bym powiedział la hujnia :decayed:

no jak nasz domek w zatorze la hujnia :confused4:
Opublikowano

bym powiedział wierni kumple :D :D :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

jak to w piątek nie ma imprezy ? ;( :(

Opublikowano

jak to w piątek nie ma imprezy ? ;( :(

oficjalnie niema... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

jak to w piątek nie ma imprezy ? ;( :(

oficjalnie niema... :wink4:

spontan po spotowy :kox::ad:

no i mieliśmy przecież balować w tychach w sobote :mysli: paprocany , a potem tokarnia (toksa :naughty: ) :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.