Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co do piłki to ja też jestem chętny :kox: możemy popykać niedaleko mnie na wymiarowym boisku :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co do piłki to ja też jestem chętny :kox: możemy popykać niedaleko mnie na wymiarowym boisku :naughty:

mi pasuje, mam blisko :tongue4:

myślę że nawet Miron będzie chętny aaa najlepszą porą będzie wieczór :)

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

tak w ogóle, to boisko jest oświetlone? :gwizdanie:

Opublikowano

To kiedy gramy może jutro :naughty:

Opublikowano

co do piłki to ja też jestem chętny :kox: możemy popykać niedaleko mnie na wymiarowym boisku :naughty:

mi pasuje, mam blisko :tongue4:

myślę że nawet Miron będzie chętny aaa najlepszą porą będzie wieczór :)

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

tak w ogóle, to boisko jest oświetlone? :gwizdanie:

oświetlone, kryte trybuny na 8 tyś kiboli :kox:

Opublikowano

co do piłki to ja też jestem chętny :kox: możemy popykać niedaleko mnie na wymiarowym boisku :naughty:

mi pasuje, mam blisko :tongue4:

myślę że nawet Miron będzie chętny aaa najlepszą porą będzie wieczór :)

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

tak w ogóle, to boisko jest oświetlone? :gwizdanie:

oświetlone, kryte trybuny na 8 tyś kiboli :kox:

I do tego w roli sędziów kobitki w toples :kox:
Opublikowano

co do piłki to ja też jestem chętny :kox: możemy popykać niedaleko mnie na wymiarowym boisku :naughty:

mi pasuje, mam blisko :tongue4:

myślę że nawet Miron będzie chętny aaa najlepszą porą będzie wieczór :)

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

tak w ogóle, to boisko jest oświetlone? :gwizdanie:

oświetlone, kryte trybuny na 8 tyś kiboli :kox:

I do tego w roli sędziów kobitki w toples :kox:

czyli standard :confused4:

Opublikowano

marzenia :polew:

jutro? nie za szybko? :gwizdanie:

ja jutro nie mogę, ale oczywiście możecie grać sami :naughty:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:
Opublikowano

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

dlatego pytałem czy boisko jest oświetlone, lepiej grać wieczorem :decayed:

aaa i 15 minut na jedną połowę wystarczy :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

noo wybacz że Cię podjebałem :polew:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

dlatego pytałem czy boisko jest oświetlone, lepiej grać wieczorem :decayed:

aaa i 15 minut na jedną połowę wystarczy :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

noo wybacz że Cię podjebałem :polew:

kara do końca wakacji :polew:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

dlatego pytałem czy boisko jest oświetlone, lepiej grać wieczorem :decayed:

aaa i 15 minut na jedną połowę wystarczy :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

noo wybacz że Cię podjebałem :polew:

kara do końca wakacji :polew:

jak przyjemna to się ciesz :naughty:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

dlatego pytałem czy boisko jest oświetlone, lepiej grać wieczorem :decayed:

aaa i 15 minut na jedną połowę wystarczy :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

noo wybacz że Cię podjebałem :polew:

kara do końca wakacji :polew:

jak przyjemna to się ciesz :naughty:

są przyjemne kary ? :mysli:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

dlatego pytałem czy boisko jest oświetlone, lepiej grać wieczorem :decayed:

aaa i 15 minut na jedną połowę wystarczy :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

noo wybacz że Cię podjebałem :polew:

kara do końca wakacji :polew:

jak przyjemna to się ciesz :naughty:

są przyjemne kary ? :mysli:

noo to zależy od kary :gwizdanie:

Opublikowano

10 min gry i każdy będzie umierał :polew: :polew: :polew:

dlatego pytałem czy boisko jest oświetlone, lepiej grać wieczorem :decayed:

aaa i 15 minut na jedną połowę wystarczy :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________

Keżorek, a Ty nie na imprezie? :blink:

a z kim ? wszystkie pytki wymiękły , a jako przyzwoitka dla Krola nie będe robił , bo mu nie jest potrzebna :polew:

tak na serio to mnie Basia nie puściła :polew:

noo wybacz że Cię podjebałem :polew:

kara do końca wakacji :polew:

jak przyjemna to się ciesz :naughty:

są przyjemne kary ? :mysli:

noo to zależy od kary :gwizdanie:

ja jestem normalny, nie lubie udziwnień :gwizdanie:

Opublikowano

a czy ja mam na myśli udziwnienia? :>

Opublikowano

a czy ja mam na myśli udziwnienia? :>

no :tongue4:

Opublikowano

a czy ja mam na myśli udziwnienia? :>

no :tongue4:

:gwizdanie:

dobra, nie chce mi się spać ale niestety muszę już spadać :)

dobrej nocy wszystkim :hi:

Opublikowano

nara :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.