Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:44_________________________________________________pany szukam dla kumpla B6

http://allegro.pl/item1131525756_audi_a4_s_line_1_9tdi_131km_bixenon_chrom_wroclaw.html

http://moto.allegro.pl/item1153376213_unikat_a4_tdi_131ps_s_line_skora_bi_xenon_bose_17.html

cp wy na to ?

dla mnie ta 1-sza to ideał :gwizdanie: ze zdjęć oczywiście :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:44_________________________________________________pany szukam dla kumpla B6

http://allegro.pl/item1131525756_audi_a4_s_line_1_9tdi_131km_bixenon_chrom_wroclaw.html

http://moto.allegro.pl/item1153376213_unikat_a4_tdi_131ps_s_line_skora_bi_xenon_bose_17.html

cp wy na to ?

ogladalem juz fajne sa obydwie ale tam kolesie wypowiadaja ze cos trefne sa :mysli:

Opublikowano

po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor :kox:

ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie:

i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:49_________________________________________________Stanley powiedz koledze żeby zakupił b5 auto z klasą a nie jakieś b6 :tongue4:
Opublikowano

po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor :kox:

ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie:

i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:49_________________________________________________Stanley powiedz koledze żeby zakupił b5 auto z klasą a nie jakieś b6 :tongue4:

sprzedam mu moje :kox:

tylko co ja bym wtedy kupił :mysli:

Opublikowano

po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor :kox:

ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie:

i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:49_________________________________________________Stanley powiedz koledze żeby zakupił b5 auto z klasą a nie jakieś b6 :tongue4:

sprzedam mu moje :kox:

tylko co ja bym wtedy kupił :mysli:

ja ci sprzedam moja i kupie sobie tojote :polew:
Opublikowano

po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor :kox:

ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie:

i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:49_________________________________________________Stanley powiedz koledze żeby zakupił b5 auto z klasą a nie jakieś b6 :tongue4:

sprzedam mu moje :kox:

tylko co ja bym wtedy kupił :mysli:

ja ci sprzedam moja i kupie sobie tojote :polew:

albo ja odkupię od ojca Toyotę :gwizdanie:

Opublikowano

po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor :kox:

ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie:

i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:49_________________________________________________Stanley powiedz koledze żeby zakupił b5 auto z klasą a nie jakieś b6 :tongue4:

sprzedam mu moje :kox:

tylko co ja bym wtedy kupił :mysli:

ja ci sprzedam moja i kupie sobie tojote :polew:

albo ja odkupię od ojca Toyotę :gwizdanie:

twoja wątroba jest za tym :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

po nocy z kobieta zawsze rano jest dobry humor :kox:

ty ty powinieneś mieć codziennie :gwizdanie:

i prawie mam chyba ze nie spie w domu co ostatnio mi sie czesto zdarza :gwizdanie: wtedy wstaje zmeczony :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 11:49_________________________________________________Stanley powiedz koledze żeby zakupił b5 auto z klasą a nie jakieś b6 :tongue4:

sprzedam mu moje :kox:

tylko co ja bym wtedy kupił :mysli:

ja ci sprzedam moja i kupie sobie tojote :polew:

albo ja odkupię od ojca Toyotę :gwizdanie:

twoja wątroba jest za tym :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Mercedesa nie planuje kupić, bo podobno w klubie mercedes_silesia piją jak u nas :decayed:

Opublikowano

BTW

Mercedesa nie planuje kupić, bo podobno w klubie mercedes_silesia piją jak u nas :decayed:

dlatego następne auto to będzie bmw :polew: :polew:
Opublikowano

BTW

Mercedesa nie planuje kupić, bo podobno w klubie mercedes_silesia piją jak u nas :decayed:

dlatego następne auto to będzie bmw :polew: :polew:

a widziałem wczoraj piękne M3 - sprawdziłem na necie ile takie biegają i około 70 tys zł :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Opublikowano

pewnie w klubie aut marki TATA nie piją... bo pewnie takie forum nie istnieje :polew:

Opublikowano

pewnie w klubie aut marki TATA nie piją... bo pewnie takie forum nie istnieje :polew:

jak nie:

http://tatamotors-forum.pl/

:blink: :blink:

Opublikowano

pewnie w klubie aut marki TATA nie piją... bo pewnie takie forum nie istnieje :polew:

jak nie:

http://tatamotors-forum.pl/

:blink: :blink:

o fak :blink:

Opublikowano

pewnie w klubie aut marki TATA nie piją... bo pewnie takie forum nie istnieje :polew:

jak nie:

http://tatamotors-forum.pl/

:blink: :blink:

o fak :blink:

Nasi użytkownicy napisali 241 postów, tematów 103

Mamy 104 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowana osoba: infeneactitle

To forum odwiedzono już 9883 razy

Opublikowano

pewnie w klubie aut marki TATA nie piją... bo pewnie takie forum nie istnieje :polew:

jak nie:

http://tatamotors-forum.pl/

:blink: :blink:

o fak :blink:

Nasi użytkownicy napisali 241 postów, tematów 103

Mamy 104 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowana osoba: infeneactitle

To forum odwiedzono już 9883 razy

ciekawe czy maja spoty hehe
Opublikowano

:hi:

pewnie w klubie aut marki TATA nie piją... bo pewnie takie forum nie istnieje :polew:

jak nie:

http://tatamotors-forum.pl/

:blink: :blink:

o fak :blink:

Nasi użytkownicy napisali 241 postów, tematów 103

Mamy 104 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowana osoba: infeneactitle

To forum odwiedzono już 9883 razy

ciekawe czy maja spoty hehe

ogólnopolskie

Opublikowano

siema mech

Opublikowano

co tam kędzieżawy?? :decayed: :decayed:

Opublikowano

co tam kędzieżawy?? :decayed: :decayed:

a leci jakoś hehe

pikachu9.gif[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 13:12_________________________________________________

Opublikowano

Elo biczys :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.