Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem w serwisie fiata zaraz wam pokaże fotki :decayed:

zdjcie268.th.jpg

zdjcie269.th.jpg

zdjcie271q.th.jpg

zdjcie267o.th.jpg

i to co najpiękniejsze

zdjcie270.th.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
gadamy o d*pach

nie musisz gadac, wystarczy ze oderwiesz oczy od kompa i sie rozejrzysz :naughty:

siedzisz w czesci Audi czy VW :?:

centrum likwidacji szkód jest niestety w części VW :confused4:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty:

hehe co tym razem nabyłeś rezaczu? :naughty:
Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

Ty też za Ruchem ? :naughty:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty:

hehe co tym razem nabyłeś rezaczu? :naughty:

:tongue4:

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

Ty też za Ruchem ? :naughty:

:wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

Ty też za Ruchem ? :naughty:

Najgorzej :thumbdown:
Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

Ty też za Ruchem ? :naughty:

Najgorzej :thumbdown:

:ssij:

Opublikowano

niemogłem się powstrzymać, kupiłem sobie dwa żuberki :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

Zero-Bania u Cygana

Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

no ja na pewno jakieś śniadanie zjem :naughty: nie wiem jak ty :gwizdanie:
Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

no ja na pewno jakieś śniadanie zjem :naughty: nie wiem jak ty :gwizdanie:

to mi też zrób :decayed:
Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

no ja na pewno jakieś śniadanie zjem :naughty: nie wiem jak ty :gwizdanie:

to mi też zrób :decayed:

jem płatki bo mi się nic ambitniejszego nie chce robić :decayed:
Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

no ja na pewno jakieś śniadanie zjem :naughty: nie wiem jak ty :gwizdanie:

to mi też zrób :decayed:

jem płatki bo mi się nic ambitniejszego nie chce robić :decayed:

już nie chce :foch:
Opublikowano

byłem w serwisie fiata zaraz wam pokaże fotki :decayed:

zdjcie268.th.jpg

zdjcie269.th.jpg

zdjcie271q.th.jpg

zdjcie267o.th.jpg

i to co najpiękniejsze

zdjcie270.th.jpg

ładne zdjęcia zrobiłeś :decayed:

Opublikowano

byłem w serwisie fiata zaraz wam pokaże fotki :decayed:

zdjcie268.th.jpg

zdjcie269.th.jpg

zdjcie271q.th.jpg

zdjcie267o.th.jpg

i to co najpiękniejsze

zdjcie270.th.jpg

ładne zdjęcia zrobiłeś :decayed:

ohhhh dziękuje za docenienie :decayed: :decayed: :decayed:

a filmiki które wcześniej wkeiłem podobały się?? :cool1:

Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

Zero-Bania u Cygana

a jakze robimy ja ide na wesele :kox: :kox:

Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

Zero-Bania u Cygana

a jakze robimy ja ide na wesele :kox: :kox:

to weź mnie zamiast Kaśki :decayed:

Opublikowano

robimy coś w sobotę ?? :mysli: :gwizdanie:

Zero-Bania u Cygana

a jakze robimy ja ide na wesele :kox: :kox:

wkręc mnie też :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.