Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi: robota czy jak ?

ja wolne furka w warsztacie :decayed:

rezasz moc ;)

:naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi: robota czy jak ?

ja wolne furka w warsztacie :decayed:

Na szczęście wolne... Wczoraj już nie chciało mi się wchodzić na FORUM po powrocie od kumpla po hamerykańskym gryylluu... :kox:

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:siema:

:dance: weekend !

oby się już zaczął

ale urwanie głowy w pracy nie wiem za co się zabrać do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w weakend trzeba się zresetować :decayed: :decayed:

siema OKO reset wskazany choć ja od zeszłego poniedziałku nie przyjmuję żadnego alko :naughty:

jestem za :rolleyes:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

akjam gadaj bo tam pojade do ciebie i sprawdze :P

daleko nie mam :decayed:

Opublikowano

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

no właśnie się nie strułem jakoś taki dziwny okres w życiu bez alko, najdłuższa przerwa odkąd zacząłem pić :shocked:

akjam listwy ?

Opublikowano

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

no właśnie się nie strułem jakoś taki dziwny okres w życiu bez alko, najdłuższa przerwa odkąd zacząłem pić :shocked:

ejj... miszek martwię się o ciebie

to rak niezdrowo jest... :no:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

akjam gadaj bo tam pojade do ciebie i sprawdze :P

daleko nie mam :decayed:

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

no właśnie się nie strułem jakoś taki dziwny okres w życiu bez alko, najdłuższa przerwa odkąd zacząłem pić :shocked:

akjam listwy ?

Nie powiem, nie powiem. :tongue4: Może do wtorku uda mi się z tym uporać to zrobię Wam niespodziankę. :naughty::kox:
Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

akjam gadaj bo tam pojade do ciebie i sprawdze :P

daleko nie mam :decayed:

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

no właśnie się nie strułem jakoś taki dziwny okres w życiu bez alko, najdłuższa przerwa odkąd zacząłem pić :shocked:

akjam listwy ?

Nie powiem, nie powiem. :tongue4: Może do wtorku uda mi się z tym uporać to zrobię Wam niespodziankę. :naughty::kox:

nam ? niespodziankę ? chyba sobie mnie to jebie czy masz S-Line czy nie :tongue4::polew:

Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

akjam gadaj bo tam pojade do ciebie i sprawdze :P

daleko nie mam :decayed:

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

no właśnie się nie strułem jakoś taki dziwny okres w życiu bez alko, najdłuższa przerwa odkąd zacząłem pić :shocked:

akjam listwy ?

Nie powiem, nie powiem. :tongue4: Może do wtorku uda mi się z tym uporać to zrobię Wam niespodziankę. :naughty::kox:

nam ? niespodziankę ? chyba sobie mnie to jebie czy masz S-Line czy nie :tongue4::polew:

To TObie nie pokażę! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:(
Opublikowano

:(

:nose:
Opublikowano

Widzę, że wszyscy zarobieni... :kox: Ja właśnie wróciłem z wycieczki i przywiozłem parę gratów do mojej A4ki... :naughty A teraz lecę już na meczyk. :cool1: Krolu?! Nasz niebieski RUCH gra!!! :wink4::kox:

juz po meczu... a co do części to s-line ? :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:

akjam gadaj bo tam pojade do ciebie i sprawdze :P

daleko nie mam :decayed:

mam alkowstręt :sick3:

lecz się tym czym się strułeś... :gwizdanie:

no właśnie się nie strułem jakoś taki dziwny okres w życiu bez alko, najdłuższa przerwa odkąd zacząłem pić :shocked:

akjam listwy ?

Nie powiem, nie powiem. :tongue4: Może do wtorku uda mi się z tym uporać to zrobię Wam niespodziankę. :naughty::kox:

zobaczymy...

będziesz jeszcze coś chciał... :beksa:

Opublikowano

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

Opublikowano

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:
Opublikowano

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:

no obrzydliwi jesteście :kox:

Opublikowano

:hi:

Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć :tongue4: Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć :tongue4: Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:

ja mam weekend do zeszłej środy :cool1:

Opublikowano

jedzie dziś ktoś do SG na spota ? ja jak odbiorę auto to pocisnę :decayed:

Opublikowano

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:

no obrzydliwi jesteście :kox:

No co? Ty już zjadłeś śniadanie? :tongue4:

:hi:

Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć :tongue4: Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:

No dla mnie to wszystkie są robocze... :disgust: Dziś nocka! :angry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.