Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mnie ta robota wykańcza :sick3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema dziewczyny :kox:

wczoraj z Wolfem , po paru :beer1: wymienialiśmy błotnik i dwoje drzwi , hardcore , żeby to wszystko ze sobą pasowało

Powiedz, że jeszcze w słonku :naughty: To pewnie w dwóch jeden klucz kręciliście :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 14:42_________________________________________________

ale mnie ta robota wykańcza :sick3:

Stan, co ty co chwila narzekasz na robotę? :mysli:

Każda robota jest męcząca :gwizdanie:

No chyba, że ma się taką robotę jak Pan Adam od kabli :decayed:

Opublikowano

siema dziewczyny :kox:

wczoraj z Wolfem , po paru :beer1: wymienialiśmy błotnik i dwoje drzwi , hardcore , żeby to wszystko ze sobą pasowało

Powiedz, że jeszcze w słonku :naughty: To pewnie w dwóch jeden klucz kręciliście :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 14:42_________________________________________________

ale mnie ta robota wykańcza :sick3:

Stan, co ty co chwila narzekasz na robotę? :mysli:

Każda robota jest męcząca :gwizdanie:

No chyba, że ma się taką robotę jak Pan Adam od kabli :decayed:

:hi: siemano

"pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jade do dom, a później pod DW oglądać furę :kox:

Opublikowano

:hi: siemano

"pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siemano

"pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie:

a jak tam moj kabelek tak poza tematem :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:hi: siemano

"pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie:

a jak tam moj kabelek tak poza tematem :gwizdanie: :cool1:

pewnie jakiś celnik sobie nim furę sprawdza... :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: siemano

"pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie:

a jak tam moj kabelek tak poza tematem :gwizdanie: :cool1:

pewnie jakiś celnik sobie nim furę sprawdza... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no wlasnie cos mi sie tak wydawalo dobrze ze taki cierpliwy jestem :naughty:

Opublikowano

:hi: siemano

"pan Adam od kabli " dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

się śmiejecie, a ile ja ostatnio stresów przez to mam :wallbash: :wallbash: dodatkowo w pon idę do drugiej roboty, tylko jeszcze muszę się dogadać co do warunków... :gwizdanie: :gwizdanie:

a jak tam moj kabelek tak poza tematem :gwizdanie: :cool1:

pewnie jakiś celnik sobie nim furę sprawdza... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no wlasnie cos mi sie tak wydawalo dobrze ze taki cierpliwy jestem :naughty:

ale ja juz nie jestem... :disgust:
Opublikowano

aloha

Opublikowano

aloha

ahoj leserze :P

Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:
Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:
Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:

przecież Miszka się zgodził :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:

przecież Miszka się zgodził :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to nawet lepiej :decayed:
Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:

przecież Miszka się zgodził :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to nawet lepiej :decayed:

też tak sądzę, z tego co mówił to wejściówka 10zł i alko i żarcie do oporu :kox:
Opublikowano

:nose:

qr**, ale nudy :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.