Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

Adam wysłałem Ci eskę.Dostałeś? Jak coś to pisz śmiało! :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 22:03_________________________________________________

:hi: z wieczora

gdzie to lecisz do tego Egiptu?

Do Huragandy albo Szarego szejku! :polew: :polew: :polew:

a może do Dehab :mysli:

Do Dahab Od Nas nie latają. :wink4:

Do Hurgady

A nie mówiłem! :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze myślałem, że coś pogram... a wszystkie gry, które lubiłem to albo mnie znudziły albo całe przeszedłem..... chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce... chyba idę spać :disgust:

Opublikowano

chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce...

Nie bój się KrolU! Oświeć sobie wszystkie światła i może jakoś dasz radę obejrzeć do końca. :wink4:
Opublikowano

Numer rejsu to chyba AMV 7547

Opublikowano

chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce...

Nie bój się KrolU! Oświeć sobie wszystkie światła i może jakoś dasz radę obejrzeć do końca. :wink4:

:naughty: :naughty: nie da rady - mam słabą psyche :decayed:
Opublikowano

Numer rejsu to chyba AMV 7547

:good:

chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce...

Nie bój się KrolU! Oświeć sobie wszystkie światła i może jakoś dasz radę obejrzeć do końca. :wink4:

:naughty: :naughty: nie da rady - mam słabą psyche :decayed:

:wink4: Walnij sobie redsa! :wink4:
Opublikowano

Numer rejsu to chyba AMV 7547

:good:

chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce...

Nie bój się KrolU! Oświeć sobie wszystkie światła i może jakoś dasz radę obejrzeć do końca. :wink4:

:naughty: :naughty: nie da rady - mam słabą psyche :decayed:

:wink4: Walnij sobie redsa! :wink4:

no co ty... wtedy to już w ogóle będzie masakra :polew: :polew:
Opublikowano

Numer rejsu to chyba AMV 7547

:good:

chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce...

Nie bój się KrolU! Oświeć sobie wszystkie światła i może jakoś dasz radę obejrzeć do końca. :wink4:

:naughty: :naughty: nie da rady - mam słabą psyche :decayed:

:wink4: Walnij sobie redsa! :wink4:

no co ty... wtedy to już w ogóle będzie masakra :polew: :polew:

:wink4:
Opublikowano

Numer rejsu to chyba AMV 7547

:good:

chciałem zobaczyć sobie horror ale za straszny i samemu mi się nie chce...

Nie bój się KrolU! Oświeć sobie wszystkie światła i może jakoś dasz radę obejrzeć do końca. :wink4:

:naughty: :naughty: nie da rady - mam słabą psyche :decayed:

:wink4: Walnij sobie redsa! :wink4:

no co ty... wtedy to już w ogóle będzie masakra :polew: :polew:

:wink4:

hmm może poczytam coś na technicznym... dawno tam nie byłem :decayed:
Opublikowano

Ja lecę bo rano pobudka szczęściarze! :hi:

Opublikowano

ja jeszcze zerkam na "Uwaga, pirat"

złapali A4 przedliftowe :blink:

Opublikowano

ja jeszcze zerkam na "Uwaga, pirat"

złapali A4 przedliftowe :blink:

apropo gadałem z Piterra i on się pytał czy to z Tobą się "ciął" na autostradzie :decayed:
Opublikowano

ja jeszcze zerkam na "Uwaga, pirat"

złapali A4 przedliftowe :blink:

apropo gadałem z Piterra i on się pytał czy to z Tobą się "ciął" na autostradzie :decayed:

to nie było na autostradzie, tylko na DK88

może i on się "ciął" ja jechałem ekonomicznie do 3000obr/min :decayed:

Opublikowano

ja jeszcze zerkam na "Uwaga, pirat"

złapali A4 przedliftowe :blink:

apropo gadałem z Piterra i on się pytał czy to z Tobą się "ciął" na autostradzie :decayed:

to nie było na autostradzie, tylko na DK88

może i on się "ciął" ja jechałem ekonomicznie do 3000obr/min :decayed:

tak mu przekażę, :kox:
Opublikowano

Piraty, kozaki :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: pijoki

Opublikowano

Siema ćmoki i mondzoly... :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.