Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stan dzięki za emaila wszystko jasne 8000 brakowało w książce

Max ja pierdziele ale ty spamujesz dzisiaj jestem w szoku :decayed::good:

No i pospamował. :wink4::polew: :polew:

teraz to przez rok nic nie napisze hehe
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę na pyszny obiad :tongue4:

Opublikowano

stan dzięki za emaila wszystko jasne 8000 brakowało w książce

Max ja pierdziele ale ty spamujesz dzisiaj jestem w szoku :decayed::good:

No i pospamował. :wink4::polew: :polew:

teraz to przez rok nic nie napisze hehe

:naughty:

idę na pyszny obiad :tongue4:

No i co się chwalisz? :decayed:
Opublikowano

jestem jestem, wiem że tęsknicie

Opublikowano

idę na pyszny obiad :tongue4:

rosół?? :decayed:

Opublikowano

idę na pyszny obiad :tongue4:

rosół?? :decayed:

cziken :kox:

Opublikowano

idę na pyszny obiad :tongue4:

rosół?? :decayed:

cziken :kox:

jaki? taki z piekarnika?

jak tak to nie lubie :P

Opublikowano

idę na pyszny obiad :tongue4:

rosół?? :decayed:

cziken :kox:

cziken tajski, czyli VIFON :tongue4:

Opublikowano

no to zrobię wam smaka, idę na rosół, a potem udko :slina:

chyba się nie wyrobię przed kubicą :decayed:

Opublikowano

jaki? taki z piekarnika?

jak tak to nie lubie :P

nie z kurnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jaki? taki z piekarnika?

jak tak to nie lubie :P

nie z kurnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mistrz ciętej riopsty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to zrobię wam smaka, idę na rosół, a potem udko :slina:

chyba się nie wyrobię przed kubicą :decayed:

e ja miałem karczek + ziemniaki i mizeria... :cool1:
Opublikowano

ja chyba zjem na mieście :gwizdanie:

Opublikowano

ja chyba zjem na mieście :gwizdanie:

city rock? weź niech już mrożą :cool1:

mistrz ciętej riopsty :polew: :polew: :polew:

hehe :decayed:

Opublikowano

ja chyba zjem na mieście :gwizdanie:

city rock? weź niech już mrożą :cool1:

Kędzior ma trochę inaczej wszyscy gotują, pieką , smażą, a On mrozi :polew:

Opublikowano

jaki? taki z piekarnika?

jak tak to nie lubie :P

nie z kurnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak wiem ty bierzesz kury w kurniku na śpiocha

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja chyba zjem na mieście :gwizdanie:

city rock? weź niech już mrożą :cool1:

Kędzior ma trochę inaczej wszyscy gotują, pieką , smażą, a On mrozi :polew:

ach ta zdrowa żywność :decayed:

Opublikowano

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

Opublikowano

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

jaki? taki z piekarnika?

jak tak to nie lubie :P

nie z kurnika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak wiem ty bierzesz kury w kurniku na śpiocha

:polew: :polew: :polew:

ty zoofilu :tongue4::decayed:
Opublikowano

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

i sałatkę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.