Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślę że ciekawa propozycja :naughty:

stare :naughty:

ale jare :decayed: pierwszy raz słyszałem :wink4:

ten typ w łóżku podobny do ciebie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślę że ciekawa propozycja :naughty:

stare :naughty:

ale jare :decayed: pierwszy raz słyszałem :wink4:

ten typ w łóżku podobny do ciebie :decayed:

ma tylko brode podobną a tak to nic :cool1: za mały jest w barach musiał by przede wszystkim zwiększyć mase :decayed::paker:
Opublikowano

hehe

Opublikowano

hehe

:wink4::decayed:
Opublikowano
:hi: z wieczora trasa zaliczona ale padam na pysk :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

jestem , golf gro i tromi :decayed: znaczy nie gro bo nie ma głośników i nie trombi bo coś jest z klaksonem , ale k**wa pali :kox::polew:

Opublikowano

jestem , golf gro i tromi :decayed: znaczy nie gro bo nie ma głośników i nie trombi bo coś jest z klaksonem , ale ku***a pali :kox::polew:

czyli w sumie prawie jeździ? :naughty:
Opublikowano

jestem , golf gro i tromi :decayed: znaczy nie gro bo nie ma głośników i nie trombi bo coś jest z klaksonem , ale ku***a pali :kox::polew:

czyli w sumie prawie jeździ? :naughty:

przynajmniej jak się go pcha to jedzie :decayed: stawia już mniejszy opór :wink4:

Opublikowano

siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: :cool1:

moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha

fotoradar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: :cool1:

moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha

fotoradar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dawaj na zdjecie sierpnia :naughty:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 22:40_________________________________________________tymczasem idę spać Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: :cool1:

moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha

fotoradar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

uuu ,noo ładnie sie rozpędziła oma :polew:
Opublikowano

Aleeee Urwałłłłł tą Omegą !!!! ..... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: :cool1:

moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha

fotoradar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

uuu ,noo ładnie sie rozpędziła oma :polew:

ty sie k**wa nie śmiej :decayed: :decayed: oma leciała 2 paczki

zdjcie0120q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

siemka chłopaki widzimy sie jutro :cool1: :cool1:

moja ex omega nie daje o sobie zapomnieć hahaha

fotoradar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

uuu ,noo ładnie sie rozpędziła oma :polew:

ty sie ku***a nie śmiej :decayed: :decayed: oma leciała 2 paczki

zdjcie0120q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i wpier**liła przy tym całą benzynkę :P

Opublikowano

to na gazie tyle leciała :wink4:

Opublikowano

Ty sie tak nie chwal bo moje podłubane CC leciało 180 km/h udokumentowane a miało motór 900i ale to było powered by Inter garage...

Opublikowano

Ty sie tak nie chwal bo moje podłubane CC leciało 180 km/h udokumentowane a miało motór 900i ale to było powered by Inter garage...

a ważyło przy tym ponad 1700 kg ?

Opublikowano

a niedłubane tico mojego znajomego zamykało budzik :polew:

napinacze :doh1: :thumbup:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 23:00_________________________________________________ide spać bo za godzinę muszę wyjechać

:hi: dobranoc

Opublikowano

ja sie nie napinam :) omega była ok autem ale 115 km było totalnie za mało jak na tą wage, jedyny plus długa skrzynia dzieki ktorej było 2xx km/h :) naszczescie poszła na ślunsk :P

Opublikowano
  • Autor

Ty sie tak nie chwal bo moje podłubane CC leciało 180 km/h udokumentowane a miało motór 900i ale to było powered by Inter garage...

a ważyło przy tym ponad 1700 kg ?

no z kierowcą na pewno :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.