Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze ja od czasu jak byłem ze stanleyem to zachorowałem na te b6 zrobiłem sobie foto bo tamta pięknie wyglądała :slina: :slina: :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze ja od czasu jak byłem ze stanleyem to zachorowałem na te b6 zrobiłem sobie foto bo tamta pięknie wyglądała :slina: :slina: :slina:

jeszcze ta ci*pa przeglądu sobie nie załatewiła :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

siema :naughty:

nie zdąrze se dziś chyba płytki nagrać ;(

Oko mi nie nagrał ;( i nie ma czego słuchać w aucie kurde le bele :confused4:

Opublikowano

siema :naughty:

nie zdąrze se dziś chyba płytki nagrać ;(

Oko mi nie nagrał ;( i nie ma czego słuchać w aucie kurde le bele :confused4:

radio Złote Przeboje :naughty:

Opublikowano

ma ktoś miernik lakieru? z ciekawości mojego bym prześwietlił...

Jak ktoś takie coś posiada, bardzo prosze o zabranie na dzisiejszego spota ;)

Opublikowano

siema :naughty:

nie zdąrze se dziś chyba płytki nagrać ;(

Oko mi nie nagrał ;( i nie ma czego słuchać w aucie kurde le bele :confused4:

radio Złote Przeboje :naughty:

Albo Rydzyka... :naughty:

ma ktoś miernik lakieru? z ciekawości mojego bym prześwietlił...

Jak ktoś takie coś posiada, bardzo prosze o zabranie na dzisiejszego spota ;)

No ale po co Ci to Tomaszu? :wink4::cool1: Czasem lepiej żyć w nieświadomości... :naughty:
Opublikowano

no właściwie tak, chce też sprawdzić faktyczny przebieg silnika, to mi powie, czy mam się szykować na jakieś remonty. Robiłem rozrząd ostatnio i doszły mi koszty łożyska na wentylatorze (okł 170 zł) i wymiana napinacza paska klinowego, bo latał jak kryka w kiblu, 680 zł, Czyli z robocizną musiałem 1kzł dorzucić.

Opublikowano

ma ktoś miernik lakieru? z ciekawości mojego bym prześwietlił...

Jak ktoś takie coś posiada, bardzo prosze o zabranie na dzisiejszego spota ;)

ja mam miernik w samochodzie, wezmę dzisiaj :)

Opublikowano

super dzięki, a gdzie spocik, na dole, czy na wierchu? u mnie zaczyna padać...

Opublikowano

ma ktoś miernik lakieru? z ciekawości mojego bym prześwietlił...

Jak ktoś takie coś posiada, bardzo prosze o zabranie na dzisiejszego spota ;)

ja mam miernik w samochodzie, wezmę dzisiaj :)

Jo tyż mom ale w takim wypadku nie biere! :wink4::naughty:
Opublikowano
:hi: siema po robocie
Opublikowano

:hi: siema po robocie

:shocked: diman w robocie?

:wink4::tongue4:

Wskoczysz na spota dziś do K-c? Czy zmęczony po robocie?:naughty:

Opublikowano

:hi:

Ja dzisiaj nie przyjade na spocik, wróciłem właśnie i jestem wyjebany.... Musze troche w domu pobyć, TV oglądnąć, przed kompem posiedzieć, seksu zażyć :tongue4: Sami wiecie :naughty:

Opublikowano

rozumie, że dziś nie planujecie żadnego grilla itp. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________p.s. ja już wiem w czyjej furze siedzimy dziś na spocie - jak będzie padać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tylko zabiorę jakieś filmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

rozumie, że dziś nie planujecie żadnego grilla itp. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________p.s. ja już wiem w czyjej furze siedzimy dziś na spocie - jak będzie padać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tylko zabiorę jakieś filmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4: Mam jeden w napędzie... Krolu powinieneś poznać co to... :cool1:
Opublikowano

rozumie, że dziś nie planujecie żadnego grilla itp. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 17:38_________________________________________________p.s. ja już wiem w czyjej furze siedzimy dziś na spocie - jak będzie padać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tylko zabiorę jakieś filmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4: Mam jeden w napędzie... Krolu powinieneś poznać co to... :cool1:

widziałem pulp fiction :kox:
Opublikowano

:hi: siema po robocie

:shocked: diman w robocie?

:wink4::tongue4:

Wskoczysz na spota dziś do K-c? Czy zmęczony po robocie? :naughty:

a cos ty myslal tez czasami robie :gwizdanie:

Opublikowano

to może wezna AVATARA i bryle od dziadka? takie dekle od słoików ;)

Opublikowano

to może wezna AVATARA i bryle od dziadka? takie dekle od słoików ;)

wez wez bedzie trojwymiar jak nic :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to może wezna AVATARA i bryle od dziadka? takie dekle od słoików ;)

:polew:

kurde ale se pospałem :naughty:, ide jeść i cza zadupiać na spota , dziś Real bo pada :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 18:23_________________________________________________1280179025_by_Klikzki_500.jpg

rozjebało mnie to na łopatki :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.