Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

witka, ja leze chory w lozku, wyladowalem dzisiaj na pogotowiu, takiej k**wa anginy dostalem o 4 w nocy mialem 40.5 stopnia.... musze zdrowiec bo w piatek auto musze zawiesc do gazownika :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

pod paputem :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 21:58_________________________________________________

witka, ja leze chory w lozku, wyladowalem dzisiaj na pogotowiu, takiej ku***a anginy dostalem o 4 w nocy mialem 40.5 stopnia.... musze zdrowiec bo w piatek auto musze zawiesc do gazownika :kwasny: :kwasny:

wiem co czujesz :polew: :polew: :polew:

tak na poważnie mnie kiedyś tak jebło miałem 41 stopni i rzygałem i w ogóle ale to było jakieś zatrucie ale faza była niezła

Opublikowano

siema z wieczora :)

Opublikowano

ja się boje żygać .... kiedyś z kumplami popiłem a jakieś dziwy trawe przyniosły .. po zmieszaniu zaczalem zygac i sie dusic hehehe od tamtej pory uwazam jak to robie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siema z wieczora :)

:hi:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 22:03_________________________________________________talib alko a później temat to zły pomysł nawet dla weteranów :gwizdanie:

w odwrotnej kolejności jest dużo łatwiej :decayed:

Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:
Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:

pier**licie Hipolicie :naughty:

Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:

dyplomatyczna wymówka :tongue4:

Opublikowano

pier**licie Hipolicie :naughty:

bo jak jebnę ze łba :bokser:

:wink4:

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:

dyplomatyczna wymówka :tongue4:

na studiach się tego nauczyłem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:

dyplomatyczna wymówka :tongue4:

czyli z paputa pod paput :polew:

Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:

lać jesteś i tyle - a mi mówi twardy być nie daj babie tobą rzadzić
Opublikowano

kaj wszyscy ?

śpią :thumbdown:

odezwał się pantofel :decayed:

ta jasne :tongue4:

to gdzie wczoraj byłeś? zamiast na spocie ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

trochę tu trochę tam :gwizdanie:

lać jesteś i tyle - a mi mówi twardy być nie daj babie tobą rzadzić

tacy to największe papciochy KĘDZIOR LACZEK :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tacy to największe papciochy KĘDZIOR LACZEK :polew: :polew: :polew:

ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

nie wszyscy mają FB to oglądać:

http://vimeo.com/13665374

Opublikowano

tacy to największe papciochy KĘDZIOR LACZEK :polew: :polew: :polew:

ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :decayed::polew: :polew:

czyli te wszystkie poprzednie spoty na których nie byłeś toś też był paputem....o j**any :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie wszyscy mają FB to oglądać:

http://vimeo.com/13665374

ale fury :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

tacy to największe papciochy KĘDZIOR LACZEK :polew: :polew: :polew:

ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :decayed::polew: :polew:

nie nie jesteś romantyczny i nie masz dobrego serca jesteś po prostu pipa i lać - jak kobieta powie nie jedziesz na spoty to ty idziesz stanąć do kąta i modlisz się, żeby już przestała po tobie krzyczeć :gwizdanie:
Opublikowano

czyli te wszystkie poprzednie spoty na których nie byłeś toś też był paputem....o j**any :polew: :polew: :polew:

ja za to jestem w każdą sobotę :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.