Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to hooooj ja też zdupcam :hi:

idz w piz*u :decayed::polew: :polew: :polew:

w piz*ę a nie w piz*u :kox:

znów na śpiocha ? :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gaś światło Kędżi :wink4:

Opublikowano

to hooooj ja też zdupcam :hi:

idz w piz*u :decayed::polew: :polew: :polew:

w piz*ę a nie w piz*u :kox:

:tongue4::wink4:

chyba tez sie powoli bede zbieral

ja jeszcze ciągnę coś z netu i pozostało 35 minut... ale jak się ściągnie to będzie :kox: :kox:
Opublikowano
:hi: Dobry z wieczorka. Właśnie wróciłem z rezania... :evil:
Opublikowano

to hooooj ja też zdupcam :hi:

idz w piz*u :decayed::polew: :polew: :polew:

w piz*ę a nie w piz*u :kox:

znów na śpiocha ? :mysli:

nie ma bata :no: jeszcze nie śpi, na śpiocha najłatwiej z rańca przyatakować :kox:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 22:44_________________________________________________

:hi: Dobry z wieczorka. Właśnie wróciłem z rezania... :evil:

to idź spać boś się zmęczył :hi:

Opublikowano

ja jeszcze ciągnę coś z netu i pozostało 35 minut... ale jak się ściągnie to będzie :kox: :kox:

nadgarstków niepołam na tym mongolskim balecie :polew: :polew: :polew: :polew:

gaś światło Kędżi :wink4:

ee chyba będzie trzeba jeszcze zostawic zaświecone

:hi: Dobry z wieczorka. Właśnie wróciłem z rezania... :evil:

bys sie do roboty wzial :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Dobry z wieczorka. Właśnie wróciłem z rezania... :evil:

to idź spać boś się zmęczył :hi:

No i zaraz tak zrobię. :kox:
Opublikowano

na śpiocha najłatwiej z rańca przyatakować :kox

miszka nie idź na łatwiznę :polew:

Opublikowano

na śpiocha najłatwiej z rańca przyatakować :kox

miszka nie idź na łatwiznę :polew:

nie znasz miszki :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

na śpiocha najłatwiej z rańca przyatakować :kox

miszka nie idź na łatwiznę :polew:

nie znasz miszki :gwizdanie: :polew:

moze to i lepiej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

grunt że ma dobrych kolegów :decayed: :decayed: :polew: :polew:

Opublikowano

grunt że ma dobrych kolegów :decayed: :decayed: :polew: :polew:

jego koleżanek jeszcze nie poznałem :mysli:

Opublikowano

grunt że ma dobrych kolegów :decayed: :decayed: :polew: :polew:

jego koleżanek jeszcze nie poznałem :mysli:

i tu jest właśnie problem... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

grunt że ma dobrych kolegów :decayed: :decayed: :polew: :polew:

jego koleżanek jeszcze nie poznałem :mysli:

i tu jest właśnie problem... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

dobra, ja sie zawijam :hi:

Opublikowano

macie na dobranoc świeżo wystrojoną S4

Opublikowano

macie na dobranoc świeżo wystrojoną S4

fajnie syczy :good:

zmykam spac narka

Opublikowano

zmykam spac narka

Jo tyż! :tongue4::hi:

Opublikowano

pstryk :black:

Opublikowano
  • Autor

macie na dobranoc świeżo wystrojoną S4

fajny FMIC :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.