Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sex.gif

a tera działa ?

co te emoty robią :mysli:

dziobią jak dzięcioły

jak króliki tryt i już :decayed:

a tak pozatym to moze jakas impreza w ten weekend bo cos dawno juz sie nic nie dzialo :gwizdanie: a kedzior bywa na spotach tylko w weekend :tongue4:

tydzień temu była Tokarnia :naughty: a w tym tygodniu zastanawiamy sie nad jakąś imprezownią gdzie nas jeszcze nie było :przebiegly:

w tym tygodniu ja sie pisze na balety :kox:

:tongue4: toksa jeszcze raz? :gwizdanie:

gdzie ta toksa bo nie wiem czy musze zatankowac znowu u stanleya czy mi starczy paliwa :decayed:

Tychy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie ta toksa bo nie wiem czy musze zatankowac znowu u stanleya czy mi starczy paliwa :decayed:

tychy :gwizdanie:

ale niewiem zobaczymy co Keżor wymyśli, teraz jego kolej :kox:

Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie :kox:

Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był :embarrassed:
Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był :embarrassed:

no to mnie akurat nie dziwi :decayed:

Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był :embarrassed:

mi sie dzisiaj o tym spielu przypomnialo :gwizdanie:

Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie :kox:

:kox::wink4:

Witka z wieczora. :naughty:

siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był :embarrassed:

Nie byłem w końcu bo organizator się rozchorował... :gwizdanie:
Opublikowano

Witka z wieczora. :naughty:

siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był :embarrassed:

mi sie dzisiaj o tym spielu przypomnialo :gwizdanie:

smigasz w sobote na tego spota do rybnika na grila :cool1:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:29_________________________________________________

Witka z wieczora. :naughty:

tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie :kox:

:kox::wink4:

:good:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________no i krolu przyszly te kabelki dzisiaj :mysli:

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

:laghing2:

:punish:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:41_________________________________________________

:hi:

z wieczora

:hi:

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

jestem za jak najbardziej :slina::ad::pali:

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

jestem za jak najbardziej :slina::ad::pali:

i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

Cze max! :bry:

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

:naughty:
Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

jestem za jak najbardziej :slina::ad::pali:

i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3:

e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie ) :decayed:

Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

jestem za jak najbardziej :slina::ad::pali:

i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3:

e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie ) :decayed:

:decayed::polew:
Opublikowano

Diman, na 99% jadziemy :)

:banan2::banan::dance::thumbup:

no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! :kox:

jestem za jak najbardziej :slina::ad::pali:

i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3:

e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie ) :decayed:

:decayed::polew:

pierd*ole, nie jade :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.