Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman, a Kasia ma prawko? :decayed:

bo kto będzie prowadził te auta? :polew:

u mnie ta cytrynówka kosztuje 18 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie ta cytrynówka kosztuje 18 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nom myślę że to będzie dobry trunek na dzisiaj co wy na to? :decayed:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:15_________________________________________________Weź dwie :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diman, a Kasia ma prawko? :decayed:

bo kto będzie prowadził te auta? :polew:

u mnie ta cytrynówka kosztuje 18 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jeszcze nie ale wczoraj sie zapisala wiec chyba moze juz jezdzic :decayed:

Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

Opublikowano

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

Opublikowano

jak ogarne auto do 18 to moze zawitam :naughty:

Opublikowano

to git, a do Miszki mam jechać autem czy ktoś mnie zabierze i jutro podrzuci na chatę? :decayed:

Opublikowano

to git, a do Miszki mam jechać autem czy ktoś mnie zabierze i jutro podrzuci na chatę? :decayed:

ja mogę Cię zabrać, Miszka Cie odwiezie :wink4:

Opublikowano

to git, a do Miszki mam jechać autem czy ktoś mnie zabierze i jutro podrzuci na chatę? :decayed:

sie zobaczy narazie autem pozniej zobaczymy :wink4:

Opublikowano

to git, a do Miszki mam jechać autem czy ktoś mnie zabierze i jutro podrzuci na chatę? :decayed:

ja mogę Cię zabrać, Miszka Cie odwiezie :wink4:

:mysli:

pogadamy o tym na spocie, bo jadąc do Miszki i tak musimy jechać przez moją wioskę :decayed:

Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? :tongue4:

Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? :tongue4:

bierz babę i nie pytaj :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? :tongue4:

bierz babę i nie pytaj :gwizdanie:

albo więcej bab :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? :tongue4:

bierz babę i nie pytaj :gwizdanie:

oki tylko musze zrobic moje padlo :wallbash:

Opublikowano

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? :tongue4:

bierz babę i nie pytaj :gwizdanie:

bierzemy to drzewo :gwizdanie:

Opublikowano

dobra smigam pod prysznic i sie ogarnac :naughty:

Siema :tongue4: moze i ja bym wpadl a z dziewczynami jedziecie dzis grill ?? :naughty:

jedziemy do rybnika na spota na grila wiec dawaj z nami i oczywiscie te kolezanki tez wez :kox:

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:18_________________________________________________

to kombinować :gwizdanie:

bo jak nic nie wymyślicie to idę na "Plazę" do Fantasy Parku :rolleyes:

co tu kombinowac juz ustalone jedziemy do ciebie na wioske potem do miszki na impre i tyle :cool1:

a bierzesz Kaske?? i inni biora dziewczyny ?? :tongue4:

nie biore bo ona robi dzisiaj do 21 i jutro tez pracuje wiec nie da rady ;(

Opublikowano

albo kto ma wolny kanal ?? bo czekam na kuzyna a on chyba zejty musze test pipe wymienic :wallbash:

Opublikowano

albo kto ma wolny kanal ?? bo czekam na kuzyna a on chyba zejty musze test pipe wymienic :wallbash:

ja mam kanał, ale jeszcze nie skończony

na upartego można podziałać, przecież z test pipe jest "trochę" roboty :gwizdanie:

Opublikowano

no wiem hmmm bym musial do Ciebie przyjechac wymienic wrocic na knurmow i z now rybnik hmmm wyrobimy sie do 18 ??:P [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:30_________________________________________________i by trzeba bylo az silnik ostygnie hmmm

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.