Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiem hmmm bym musial do Ciebie przyjechac wymienic wrocic na knurmow i z now rybnik hmmm wyrobimy sie do 18 ??:P

wątpię ale można spróbować :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co wpadac narzedzia brac??

Opublikowano

to co wpadac narzedzia brac??

możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać :wink4:

Opublikowano

to co wpadac narzedzia brac??

możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać :wink4:

ale po moja bym musial wocic obiecalem jej ze po nia wroce;p

Opublikowano

to co wpadac narzedzia brac??

możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać :wink4:

ale po moja bym musial wocic obiecalem jej ze po nia wroce;p

głupi :polew:

Opublikowano

to co 16 ?? tylko podaj adres :naughty: :naughty: wiem faceci sa frajerami :polew:

Opublikowano

to co 16 ?? tylko podaj adres :naughty: :naughty: wiem faceci sa frajerami :polew:

przecież u mnie byłeś :wallbash:

Opublikowano

wiem ale jechalem od strony ozesza wtedy ;p :tongue4:

Opublikowano

wiem ale jechalem od strony ozesza wtedy ;p :tongue4:

do mnie prowadzi tylko jedna droga :polew:

Opublikowano

oki o 16 mysle ze bede u Ciebie bo po auto jeszcze do garazu :naughty:

Opublikowano

oki o 16 mysle ze bede u Ciebie bo po auto jeszcze do garazu :naughty:

nie masz szans :gwizdanie:

będziesz koło 16:10 / 16:20 :tongue4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 15:43_________________________________________________to ja się idę ogolić i ogarnąć furę :wink4:

Opublikowano

pytanie kto się w ogóle u mnie loguje dziś wieczorem ?

Opublikowano

pytanie kto się w ogóle u mnie loguje dziś wieczorem ?

no przecież wszyscy :gwizdanie:

kędzior, keżor, królu, Stanley + Basia?, ja, Diman, Ty iii Gregory :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pytanie kto się w ogóle u mnie loguje dziś wieczorem ?

ja , ale rano sie wylogowuje , bo nie pije :naughty:
Opublikowano

pytanie kto się w ogóle u mnie loguje dziś wieczorem ?

ja , ale rano sie wylogowuje , bo nie pije :naughty:

no k**wa wszyscy się rano wylogowują :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pytanie kto się w ogóle u mnie loguje dziś wieczorem ?

ja , ale rano sie wylogowuje , bo nie pije :naughty:

no ku***a wszyscy się rano wylogowują :decayed:

tak jak u Seskich po meczu :polew:

ja po Toksie już nie będe do Ciebie właził spać w tym sensie , a w Toksie będziemy do rana :kox:

Opublikowano

pytanie kto się w ogóle u mnie loguje dziś wieczorem ?

JA :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 16:00_________________________________________________nie martw sie miszka pomoge ci posprzatac i wtedy dopiero sie wyloguje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to co wpadac narzedzia brac??

możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać :wink4:

ale po moja bym musial wocic obiecalem jej ze po nia wroce;p

czemu jej nie weźmiesz do Pucka ? myślisz że jak będziesz rezał , to Pucek ją wyrwie ? :tongue4:
Opublikowano

to co wpadac narzedzia brac??

możesz wpadać, narzędzia możesz zabrać, ja też coś tam mam więc damy radę, jak chcesz też to weź ciuchy do przebrania a ja dam Ci się umyć i tym sposobem nie będziesz się musiał wracać :wink4:

ale po moja bym musial wocic obiecalem jej ze po nia wroce;p

czemu jej nie weźmiesz do Pucka ? myślisz że jak będziesz rezał , to Pucek ją wyrwie ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jako, że mojej nie ma to nie ma dziś żadnej zimnej ani tym bardziej ciepłej płyty więc szama zostaje tylko na telefon albo zabieracie ze sobą :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.