Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :sick3:

Miszka ty skurrrrrr... :decayed::good::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

MĘSKI SŁOWNIK:

1. Czy my się przypadkiem nie znamy? = Niezła d*pa

2. Jestem romantykiem = chwilowo

3. Potrzebuję cię = Ręka mnie już boli

4. Nie jestem taki jak inni faceci = Jestem obrzezany

5. Poważnie myślę o trwałym związku = Mam dość onanizmu

6. Tylko na tobie mi zależy = Jesteś jedyną dziewczyną, która może na mnie patrzeć

7. Chciałbym cię lepiej poznać = Żebym miał o czym opowiadać kumplom

8. To tylko sok pomarańczowy, spróbuj = Jeszcze dwa takie drinki i zgodzi się na wszystko

9. Nie wiem czemu, ale jej nie lubię = Nie chciała iść ze mną do łóżka

10. I jak było? = Naprawdę mam takiego małego?

11. Wspaniale się wczoraj bawiłem = Kim ty do cholery jesteś?

12. Kochasz mnie? = Zrobiłem coś głupiego i pewnie się o tym dowiesz

13. Naprawdę mnie kochasz? = Zrobiłem coś głupiego i na pewno się o tym dowiesz

14. Zadzwonię = Mam nadzieję, że więcej cię nie zobaczę

15. Dużo o nas myślałem = Na trzeźwo nie jesteś tak ładna, jak mi się wydawało

16. Zostańmy przyjaciółmi = Prawdę mówiąc jesteś bardzo brzydka...

17. Wiele się od ciebie nauczyłem = Następna proszę

:polew:

dobre hehehe
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę w końcu zrobić to co dziś od rana mnie męczyło :decayed: ufffffff :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

idę w końcu zrobić to co dziś od rana mnie męczyła :decayed: ufffffff :kox: :kox:

tylko zmieniaj ręce :tongue4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:50_________________________________________________

jak mi skasujesz poducha zas heheheh

wpadaj wpadaj , skasuje Ci , że już Ci sie nigdy nie włączy :polew:
Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

ale jesteście świry :kox:

Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________

:polew: :polew:

ale jesteście świry :kox:

wiemy :wink4:\

a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek :)

Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________

:polew: :polew:

ale jesteście świry :kox:

wiemy :wink4:\

a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek :)

:good:

jak tam? o której wróciliscie z plaży ? :naughty:

Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________

:polew: :polew:

ale jesteście świry :kox:

wiemy :wink4:\

a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek :)

:good:

jak tam? o której wróciliscie z plaży ? :naughty:

okolo 5.00 :gwizdanie:

Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________

:polew: :polew:

ale jesteście świry :kox:

wiemy :wink4:\

a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek :)

:good:

jak tam? o której wróciliscie z plaży ? :naughty:

myśmy nie wrócili - plaża przeniosła się do miszki :decayed:
Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

Opublikowano

siemano po melanżu :hi:

miszka podziekowania dla ciebie bylo niezle :notworthy: no i podziękuj Uli za pyszna salatke :notworthy:

i mógłbyś czasem odkurzyć w tym domu bo w h*j piachu :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

dokladnie co ty na plazy mieszkasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________

:polew: :polew:

ale jesteście świry :kox:

wiemy :wink4:\

a i sprzęt u mnie w domciu czeka na wtorek :)

:good:

jak tam? o której wróciliscie z plaży ? :naughty:

myśmy nie wrócili - plaża przeniosła się do miszki :decayed:

to mi sie wydaje lepiej powiedziane nie

sprzata tam czy co tyle piasku w tym domu ma ze hej :kox: :kox:

Opublikowano

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

dobrze ci szło wczoraj możesz mnie wozic jak chcesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to chodź :naughty:
Opublikowano

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to dawaj do mnie nie musze nigdzie do kolesia jednak jechac :naughty:

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

dobrze ci szło wczoraj możesz mnie wozic jak chcesz :decayed:

po pijaku to i tak Wam wszystko jedno :decayed:

byle by tyłek dojechał na miejsce przeznaczenia :tongue4:

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

dobrze ci szło wczoraj możesz mnie wozic jak chcesz :decayed:

po pijaku to i tak Wam wszystko jedno :decayed:

byle by tyłek dojechał na miejsce przeznaczenia :tongue4:

a tam opowiadasz mam mile wspomnienia :naughty:

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku :decayed:

a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.