Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan mnie jeszcze do silesi wyciągnął i po pijaku w tesco o 4:30 piwo i kiełbaski na sniadanie kupował :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku :decayed:

a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie :embarrassed:

to ze spiewales to pryszcz ale to ze lady gaga to masakra :decayed:

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku :decayed:

a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie :embarrassed:

hehehe.... luzik ja już go zachartowalam :polew:

Opublikowano

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to chodź :naughty:

niemam już papy na PB :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku :decayed:

a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie :embarrassed:

to ze spiewales to pryszcz ale to ze lady gaga to masakra :decayed:

grabisz sobie kolego :disgust:
Opublikowano

diman żałuje że tego gnotka nie zabraliśmy, mógłby się jeszcze przydać :kox:

...ale pewnie go spalili :confused4:

Opublikowano

no to ładnie :kox:

a ja kuźwa myślałam że nie wyjade z tego parkingu :embarrassed: w ciul taksówek :wallbash: taki stres :decayed:

my jak wracaliśmy to też miałem trochę stresu ale to z innego powodu - była tylko 1/4 baku :decayed:

a i dzięki Stanleye za transport.. :notworthy: :notworthy: mam nadzieje, że nie jesteście aż tak bardzo źli, że śpiewałem wam w aucie :embarrassed:

to ze spiewales to pryszcz ale to ze lady gaga to masakra :decayed:

grabisz sobie kolego :disgust:

dobrza przymierze :notworthy:

diman żałuje że tego gnotka nie zabraliśmy, mógłby się jeszcze przydać :kox:

...ale pewnie go spalili :confused4:

dokladnie gnotek dawal rade :kox:

Opublikowano

Stan mnie jeszcze do silesi wyciągnął i po pijaku w tesco o 4:30 piwo i kiełbaski na sniadanie kupował :>

niech zje pulpety one postawią go na nogi :decayed:
Opublikowano

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to chodź :naughty:

niemam już papy na PB :polew: :polew: :polew:

załóż LPG:P

Opublikowano

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to chodź :naughty:

niemam już papy na PB :polew: :polew: :polew:

załóż LPG:P

dokladnie przynajmniej bedziesz czesciej z nami jezdzil :gwizdanie:

Opublikowano

Stan mnie jeszcze do silesi wyciągnął i po pijaku w tesco o 4:30 piwo i kiełbaski na sniadanie kupował :>

niech zje pulpety one postawią go na nogi :decayed:

na razie to nic nie jest go w stanie postawić na nogi ..... wegetacja :gwizdanie:

Opublikowano

Stan mnie jeszcze do silesi wyciągnął i po pijaku w tesco o 4:30 piwo i kiełbaski na sniadanie kupował :>

niech zje pulpety one postawią go na nogi :decayed:

na razie to nic nie jest go w stanie postawić na nogi ..... wegetacja :gwizdanie:

co tam przecholowal :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to chodź :naughty:

niemam już papy na PB :polew: :polew: :polew:

załóż LPG:P

trzeba będzie to rozpatrzeć :naughty:

ale bym poszedł się pobawićć :kox::dance: :dance: :dance:

to chodź :naughty:

niemam już papy na PB :polew: :polew: :polew:

załóż LPG:P

dokladnie przynajmniej bedziesz czesciej z nami jezdzil :gwizdanie:

czesciej?? ty chcesz mnie wykonczyc hehehe moja watroba nie wytrzyma hehe
Opublikowano

Stan mnie jeszcze do silesi wyciągnął i po pijaku w tesco o 4:30 piwo i kiełbaski na sniadanie kupował :>

niech zje pulpety one postawią go na nogi :decayed:

na razie to nic nie jest go w stanie postawić na nogi ..... wegetacja :gwizdanie:

co tam przecholowal :gwizdanie: :cool1:

ten ostatni kawałek na parkiecie go tak wymęczył :polew:

musi zregenerowac sily :decayed:

Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

:good:

jak zwykle :decayed:

Opublikowano

Stan mnie jeszcze do silesi wyciągnął i po pijaku w tesco o 4:30 piwo i kiełbaski na sniadanie kupował :>

niech zje pulpety one postawią go na nogi :decayed:

na razie to nic nie jest go w stanie postawić na nogi ..... wegetacja :gwizdanie:

co tam przecholowal :gwizdanie: :cool1:

ten ostatni kawałek na parkiecie go tak wymęczył :polew:

musi zregenerowac sily :decayed:

no w tym ostatnim to sie zgodze dal ognia :kox:

Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:
Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:

jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :cool1:

Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:

jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.