Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:

jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :cool1:

:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:

jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :cool1:

no co poradzę :confused4:
Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:

jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :cool1:

no co poradzę :confused4:

nastepnym razem bierz ją ze sobą, przynajmniej nie będziesz tak główkował :kox:

Opublikowano

ten ostatni kawałek na parkiecie go tak wymęczył :polew:

musi zregenerowac sily :decayed:

impra na plaży lepsza hehe

:kox: :kox: :kox: :kox: :yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

widzę że bibka się udała :kox: :kox:

co ty była la chOOOOjnia jak zawsze :decayed:

jak całą noc byłeś myslami przy Pannie D. to sie nie dziwie ... :cool1:

no co poradzę :confused4:

nastepnym razem bierz ją ze sobą, przynajmniej nie będziesz tak główkował :kox:

nie... dobrze, że jej nie było :gwizdanie:
Opublikowano

i wszystkie k**wa mezate... :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i wszystkie ku***a mezate... :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew:

fajne doopy z twarzy :hahaha:

Opublikowano

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:40_________________________________________________a miszki nie ma pewnie sprząta na plaży :decayed: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:44_________________________________________________panowiue eska tv yoanka prowadzi :slina: :slina: :slina::kox:

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

czyli podobnie jak w katowicach

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

strescila idealnie jeszcze dodam ze miszka ze stanleyem kielbaski smażyli

Opublikowano

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:

i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

strescila idealnie jeszcze dodam ze miszka ze stanleyem kielbaski smażyli

...wtapiając sie w miejscowy tłum :kox:

Opublikowano

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:

i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: :polew: :polew:

no atak na śpiocha dobre mega tekst jednak :polew: :polew:

Opublikowano

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:

i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:

cytrynówki :slina:

Opublikowano

a teraz z innej beczki był ten spot w rybniku?

był był.... szkoda ze nie byłeś, bo miejscówkę już spaliliśmy :kox:

€????

mów dalej...

co tu dużo mówić....

diman non stop gadał, ja jadłam śmierdzący ser, a krolu kozaczył używając mega trudnych słów :kox:

reasumując, chyba nas już tam nie lubią :polew: :polew:

strescila idealnie jeszcze dodam ze miszka ze stanleyem kielbaski smażyli

...wtapiając sie w miejscowy tłum :kox:

czyli spokojna konwersacja :cool1: :>

Opublikowano

panowiue eska tv yoanka prowadzi :slina: :slina: :slina::kox:

kuźwa nie mam ESKI TV :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:05_________________________________________________

no to czeba sie zaczac juz zastanawiac na jakims wyjazdem czy to pod namioty czy tez do jakis domkow cza cos jeszcze pochytac na te wakacje :kox:

i wziąść z 2x 5litrów bimbru :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________Miszki niema pewno atakuje na śpiocha :polew: :polew: :polew: :polew:

no atak na śpiocha dobre mega tekst jednak :polew: :polew:

miszczowski :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.