Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jebłem 5 dych na serie dziś :naughty: na barki :silacz:

jak fajnie jest nie pić :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

miszka jak tam piaski pustyni odkurzyłeś :gwizdanie:

heh chyba sobie zostawię będę miał mini Tokarnię...może i lachony jakie się zejdą :mysli:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________

jebłem 5 dych na serie dziś :naughty: na barki :silacz:

jak fajnie jest nie pić :decayed:

kto nie pije ten donosi :tongue4:

Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

miszka jak tam piaski pustyni odkurzyłeś :gwizdanie:

heh chyba sobie zostawię będę miał mini Tokarnię...może i lachony jakie się zejdą :mysli:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________

mogą być te sąsiadki :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

miszka jak tam piaski pustyni odkurzyłeś :gwizdanie:

heh chyba sobie zostawię będę miał mini Tokarnię...może i lachony jakie się zejdą :mysli:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________

moze ci cos pohytam na wieczor jak chcesz :kox:

Opublikowano

dam se radę :wink4:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

no jak tam chcesz ale mogbym cos tu u mnie na wsi do ciebie zawiesc :naughty:

Opublikowano

no jak tam chcesz ale mogbym cos tu u mnie na wsi do ciebie zawiesc :naughty:

moja jest w domu :thumbdown: a na trójkąt się nie zgodzi :no:

Opublikowano

no jak tam chcesz ale mogbym cos tu u mnie na wsi do ciebie zawiesc :naughty:

moja jest w domu :thumbdown: a na trójkąt się nie zgodzi :no:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

miszka jak tam piaski pustyni odkurzyłeś :gwizdanie:

heh chyba sobie zostawię będę miał mini Tokarnię...może i lachony jakie się zejdą :mysli:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________

jebłem 5 dych na serie dziś :naughty: na barki :silacz:

jak fajnie jest nie pić :decayed:

kto nie pije ten donosi :tongue4:

albo upala 2.8 Q :naughty:
Opublikowano

ja spadam spac

do jutra :cool1:

:hi:

miszka jak tam piaski pustyni odkurzyłeś :gwizdanie:

heh chyba sobie zostawię będę miał mini Tokarnię...może i lachony jakie się zejdą :mysli:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________

jebłem 5 dych na serie dziś :naughty: na barki :silacz:

jak fajnie jest nie pić :decayed:

kto nie pije ten donosi :tongue4:

albo upala 2.8 Q :naughty:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ooo , Adam.S :hi: wróciłś już ? :naughty:

Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ooo , Adam.S :hi: wróciłś już ? :naughty:

nie nudy na wczasach jak cholera :decayed:

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

a mnie k**wa tak :kox:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

ale tylko lekką :decayed:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

fajny motyw jest jak jedziemy prze to skrzyżowanie z prawa reką i wszyscy się cieszą, że przejechaliśmy bez zatrzymania :kox: :kox: potem gadka o hamulcach i stwierdzenie, że to auto nie jest do hamowania tylko do jeżdżenia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

ale tylko lekką :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:27_________________________________________________

fajny motyw jest jak jedziemy prze to skrzyżowanie z prawa reką i wszyscy się cieszą, że przejechaliśmy bez zatrzymania :kox: :kox: potem gadka o hamulcach i stwierdzenie, że to auto nie jest do hamowania tylko do jeżdżenia :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

a przypomnialo mi sie jak kedzior mowi " miszka dawaj fajke bo po wódzie bani nie umie zlapac " :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

albo upala 2.8 Q :naughty:

jakoś mnie to nie bawi

:polew: :polew: :polew:

jak nie ma filmikach kręconych podczas jazdy masz mega humor i mówisz, keżorowi, że mu ufasz i może wracać twoim autem mniej więcej tyle razy ile mówiłeś mojej siostrze w Zatorze, że ma fajne włosy :decayed: :decayed: :decayed:

czyli jednak miałem banie :polew: :polew: :polew:

a przypomnialo mi sie jak kedzior mowi " miszka dawaj fajke bo po wódzie bani nie umie zlapac " :polew: :polew: :polew:

tymi fajkami się zajebałem :decayed: :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.