Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka to sie zmobilizuj :wink4:

ja juz zdarzylem przed praca trawnik przed domem skosic, a zaraz do roboty :gwizdanie:

od rana się mobilizuje i wykonałem chyba ze 150 telefonów :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka to sie zmobilizuj :wink4:

ja juz zdarzylem przed praca trawnik przed domem skosic, a zaraz do roboty :gwizdanie:

mi się kosiarka spier...iła :disgust:

Opublikowano

Miszka to sie zmobilizuj :wink4:

ja juz zdarzylem przed praca trawnik przed domem skosic, a zaraz do roboty :gwizdanie:

mi się kosiarka spier...iła :disgust:

se kup nową :tongue4:

Opublikowano

:tongue4:

jest do naprawy, trzeba się zmobilizować, tylko nie mam w telefonie aż 150 numerów do znajomych żeby wykonać mobilizujące połączenia :decayed: :decayed:

Opublikowano

A ja się nudzę w robocie :naughty: Dziś jestem cwany i zabrałem laptopa do roboty :decayed:

Opublikowano

a ja dopiero bede się zbierał do roboty, niestety przez 3 dni, przez te jebaaane urlopy - II zmiana

Opublikowano

ja już myślę co opierdolę na obiad

Opublikowano

a ja dopiero bede się zbierał do roboty, niestety przez 3 dni, przez te jebaaane urlopy - II zmiana

Więcej optymizmu :naughty:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________

ja już myślę co opierdolę na obiad

Przywieź Ci pizzę :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________Że niby wszyscy ciężko pracują :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

po obiadku, po robocie i oczywiście nic mi się nie chce :decayed:

ale muszę się zmobilizować (to dzisiaj słowo na topie :polew:) i iść wysprzątać auto :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

po obiadku, po robocie i oczywiście nic mi się nie chce :decayed:

ale muszę się zmobilizować (to dzisiaj słowo na topie :polew:) i iść wysprzątać auto :rolleyes:

:hi: Pucek

zmobilizować :naughty:

Opublikowano
:hi: lpgieusz :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Kto tam dziś na spociku był? :mysli:

wszyscy prócz takiego jednego z niebieskiego b7 :decayed:

Taaa.... I takiego jednego z eSy :decayed:

esa była... tylko sie wczas zwinęła bo musiała wstać jakieś 20 minut temu :disgust:

ja wstałem o 3.30 :decayed: a byłem do końca :tongue4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 14:19_________________________________________________ :hi: tak w ogóle
Opublikowano

A potem ile spałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A potem ile spałeś :gwizdanie:

wc**j :decayed:
Opublikowano

A potem ile spałeś :gwizdanie:

wc**j :decayed:

znaczy się długo :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kto tam dziś na spociku był? :mysli:

wszyscy prócz takiego jednego z niebieskiego b7 :decayed:

Taaa.... I takiego jednego z eSy :decayed:

esa była... tylko sie wczas zwinęła bo musiała wstać jakieś 20 minut temu :disgust:

ja wstałem o 3.30 :decayed: a byłem do końca :tongue4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 14:19_________________________________________________ :hi: tak w ogóle

ale ja robię do 16 :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: siemano po robocie

i dzieki za spocisza :kox:

Opublikowano

:hi: siemano po robocie

i dzieki za spocisza :kox:

:hi:

ja cisnę na rower może zrobię dzisiejszą trasę razem z Tour de Pologne :decayed:

Opublikowano

:hi: siemano po robocie

i dzieki za spocisza :kox:

:hi:

ja cisnę na rower może zrobię dzisiejszą trasę razem z Tour de Pologne :decayed:

a ja musze wyrezac obiad :kox:

Opublikowano

:hi: siemano po robocie

i dzieki za spocisza :kox:

:hi:

ja cisnę na rower może zrobię dzisiejszą trasę razem z Tour de Pologne :decayed:

a ja musze wyrezac obiad :kox:

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.