Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

zBxKi.jpg

hehe troszkę innej roboty szukam ale kelner też zarobi swoje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

zBxKi.jpg

hehe troszkę innej roboty szukam ale kelner też zarobi swoje :gwizdanie:

no co? dobrze Ci szło w sobotę :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:

Opublikowano

:gwizdanie:

zBxKi.jpg

hehe troszkę innej roboty szukam ale kelner też zarobi swoje :gwizdanie:

no co? dobrze Ci szło w sobotę :P

zawsze tak robię,żeby nie sprzątać na drugi dzień na kacu :kox:

Opublikowano

Witam znalazłem ogłoszenie ale coś chyba nie tak z tą ceną http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-tdi-quattro-C14323858.html

jakaś mała ściemka z tym ogłoszeniem, albo auto po powodzi :gwizdanie:

Opublikowano
:siema: dawno mnie tu nie było :D
Opublikowano

:siema: dawno mnie tu nie było :D

no siema siema :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 11:26_________________________________________________ja mam już fajrant na dziś :tongue4:

Opublikowano
:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:
Opublikowano

:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:

tak najlepiej coś do autka :decayed:

:hi:

Opublikowano

:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:

tak najlepiej coś do autka :decayed:

:hi:

Dziś nie. :wink4: Przecież codziennie nie mogę czegoś kupować do furki. :naughty:

:hi:

Opublikowano

:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:

tak najlepiej coś do autka :decayed:

:hi:

Dziś nie. :wink4: Przecież codziennie nie mogę czegoś kupować do furki. :naughty:

:hi:

:wink4: ja chyba śmignę na rowerek [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________dupeczki lecą na sportowców :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:

tak najlepiej coś do autka :decayed:

:hi:

Dziś nie. :wink4: Przecież codziennie nie mogę czegoś kupować do furki. :naughty:

:hi:

:wink4: ja chyba śmignę na rowerek [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________dupeczki lecą na sportowców :kox:

:polew: :polew:

Na sportowców, którzy dobrze wyglądają... :cool1::polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:

tak najlepiej coś do autka :decayed:

:hi:

Dziś nie. :wink4: Przecież codziennie nie mogę czegoś kupować do furki. :naughty:

:hi:

:wink4: ja chyba śmignę na rowerek [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________dupeczki lecą na sportowców :kox:

:polew: :polew:

Na sportowców, którzy dobrze wyglądają... :cool1::polew: :polew:

no czyli na mnie :>

Opublikowano

:siema: Ja już po krótkiej drzemce po pracy i cza coś robić. Może jakieś zakupy? :naughty:

tak najlepiej coś do autka :decayed:

:hi:

Dziś nie. :wink4: Przecież codziennie nie mogę czegoś kupować do furki. :naughty:

:hi:

:wink4: ja chyba śmignę na rowerek [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 14:26_________________________________________________dupeczki lecą na sportowców :kox:

:polew: :polew:

Na sportowców, którzy dobrze wyglądają... :cool1::polew: :polew:

no czyli na mnie :>

:nabijasie::wink4: Podłącz się do TourDePolegne!
Opublikowano

ja bardziej wolę teren niż zwykłą, nudną prostą drogę :kox:

Opublikowano

ja bardziej wolę teren niż zwykłą, nudną prostą drogę :kox:

Kostka brukowa? :mysli::wink4:
Opublikowano

ja bardziej wolę teren niż zwykłą, nudną prostą drogę :kox:

Kostka brukowa? :mysli::wink4:

:naughty::kox:

Opublikowano
:hi: siemano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.