Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

:tongue4:

Krolu są kable?! :rant:

akjam a ty pod namioty nie jedziesz nie dasz rady na jakas imprezke podjechac za tydzien :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

ja mam.... co potrzebujesz? nawet teraz ;)

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

ja mam.... co potrzebujesz? nawet teraz ;)

masz w domu fax???
Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

ja mam.... co potrzebujesz? nawet teraz ;)

masz w domu fax???

w pracy jestem ... :disgust:

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

ja mam.... co potrzebujesz? nawet teraz ;)

masz w domu fax???

w pracy jestem ... :disgust:

chiniole teraz śpią... ale jak przyjdzie dokument to przechwycisz go dla mnie? np. jutro
Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

ja mam.... co potrzebujesz? nawet teraz ;)

masz w domu fax???

w pracy jestem ... :disgust:

chiniole teraz śpią... ale jak przyjdzie dokument to przechwycisz go dla mnie? np. jutro

hmmmm... od jutra to ja mam urlop

a o której miałby przyjść ? :mysli:

Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

ja mam.... co potrzebujesz? nawet teraz ;)

masz w domu fax???

w pracy jestem ... :disgust:

chiniole teraz śpią... ale jak przyjdzie dokument to przechwycisz go dla mnie? np. jutro

hmmmm... od jutra to ja mam urlop

a o której miałby przyjść ? :mysli:

a to lipa pewnie kolo 7-8 spoko najwyżej w robocie to ogarnę tam na biurach na pewno mają (ale głupio mi sie pytać bo jestem swieżak) - ale jakoś dam radę... poza tym to tylko odbiór
Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

podaj numer na pw :naughty: :naughty: :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ?
Opublikowano

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

:tongue4:

Krolu są kable?! :rant:

właśnie do tego potrzeba mi faxu - muszę jeden dokument odebrać i dostarczyć do UC... :wallbash: :wallbash:

Coś kręcisz! :mysli:

:wink4::polew: :polew:

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

:tongue4:

Krolu są kable?! :rant:

akjam a ty pod namioty nie jedziesz nie dasz rady na jakas imprezke podjechac za tydzien :kox:

:gwizdanie: Chyba mnie nie będzie... :gwizdanie:

Krolu! Ja mam fax i jestem w pracy ale w domu też mógłbym Ci odebrać jutro. :good:

Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

podaj numer na pw :naughty: :naughty: :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ?

bez komentarza

(poszło) ;)

Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

podaj numer na pw :naughty: :naughty: :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ?

bez komentarza

(poszło) ;)

:cool1:
Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

podaj numer na pw :naughty: :naughty: :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ?

bez komentarza

(poszło) ;)

no ten to ma urok osobisty :kox:

Opublikowano

podaj numer na pw

no kufa, cała konwersacja na ogólnym, a jak Adrenalina ma podać swój numer to na PW :disgust: :disgust:

taki z ciebie kolega Krolu :disgust: :disgust:

:decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

podaj numer na pw :naughty: :naughty: :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ?

bez komentarza

(poszło) ;)

no ten to ma urok osobisty :kox:

:kox:
Opublikowano

vRkLA.jpg

vRnfJ.jpg

Opublikowano

vRkLA.jpg

vRnfJ.jpg

dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

vRkLA.jpg

vRnfJ.jpg

dobre :polew: :polew: :polew:

:kox::good:
Opublikowano

jak masz na myśli 7-8 rano to jestem w stanie przechwycić ;)

podaj numer na pw :naughty: :naughty: :naughty: tylko nie mow ze zostajesz tam do rana ?

bez komentarza

(poszło) ;)

:cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:03_________________________________________________

Panowie mam pilną sprawę - kto ma FAX ????? muszę odebrać coś !!!!!

:tongue4:

Krolu są kable?! :rant:

właśnie do tego potrzeba mi faxu - muszę jeden dokument odebrać i dostarczyć do UC... :wallbash: :wallbash:

Coś kręcisz! :mysli:

no, kuźwa mogłem wam nie pokazywać gdzie mieszkam :disgust: :disgust:

:decayed:

Opublikowano

siema siema, tęskniliście za mną? :naughty:

ale miałem udany weekend, powiem wam że musimy koniecznie zorganizować paintballa :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.