Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bank :naughty: ale jeszcze nie zapeszam ale na 99%

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale murzyn wjebał :gwizdanie:

rasista...

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 21:46_________________________________________________

Bank :naughty: ale jeszcze nie zapeszam ale na 99%

dasz kredyt? :tongue4:
Opublikowano

Kędzior jak potrzebujesz kasy to powiedz pożyczę Ci bez banku

na lichwe 90% w skali miesiąca :polew:

Opublikowano

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior jak potrzebujesz kasy to powiedz pożyczę Ci bez banku

na lichwe 90% w skali miesiąca :polew:

mogę ci napisać tylko tyle :ssij: :ssij: :ssij::tongue4:
Opublikowano

Kędzior jak potrzebujesz kasy to powiedz pożyczę Ci bez banku

na lichwe 90% w skali miesiąca :polew:

mogę ci napisać tylko tyle :ssij: :ssij: :ssij::tongue4:

sam se ssij

Opublikowano

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

siatkarze zarabiają grosze a jak zajebiaszczo grają, to samo piłka ręczna. da się ?? da siętylko się k**wa trzeba za to zabrac
Opublikowano

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

siatkarze zarabiają grosze a jak zajebiaszczo grają, to samo piłka ręczna. da się ?? da siętylko się ku***a trzeba za to zabrac

nie mędrkuj.............ile wypiłeś ? :tongue4::polew:

Opublikowano

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

siatkarze zarabiają grosze a jak zajebiaszczo grają, to samo piłka ręczna. da się ?? da siętylko się ku***a trzeba za to zabrac

nie mędrkuj.............ile wypiłeś ? :tongue4::polew:

0,5

mleka :tongue4::polew:

Opublikowano

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

siatkarze zarabiają grosze a jak zajebiaszczo grają, to samo piłka ręczna. da się ?? da siętylko się ku***a trzeba za to zabrac

nie mędrkuj.............ile wypiłeś ? :tongue4::polew:

0,5

mleka :tongue4::polew:

to na kaca po robocie :naughty:

a teraz z wieczora ?

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

Opublikowano

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

siatkarze zarabiają grosze a jak zajebiaszczo grają, to samo piłka ręczna. da się ?? da siętylko się ku***a trzeba za to zabrac

nie mędrkuj.............ile wypiłeś ? :tongue4::polew:

0,5

mleka :tongue4::polew:

to na kaca po robocie :naughty:

a teraz z wieczora ?

:polew:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

:hi: Bin Laden

Opublikowano

:polew:

EbEy0.jpg

Opublikowano

:polew:

EbEy0.jpg

CFANY CZARNUCH

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

:hi: Bin Laden

tak od razu po nazwisku :P Kędzior jak łapki :P

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

:hi: Bin Laden

tak od razu po nazwisku :P Kędzior jak łapki :P

trochu bolą :gwizdanie:

:polew:

EbEy0.jpg

samo życie :polew: :polew: :polew:

niewiem po co ci ludzie chodzą na mecze, jak by przestali przychodzić na mecze to może by się wkońcu wzieli za gre:

przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew: :polew:

siatkarze zarabiają grosze a jak zajebiaszczo grają, to samo piłka ręczna. da się ?? da siętylko się ku***a trzeba za to zabrac

nie mędrkuj.............ile wypiłeś ? :tongue4::polew:

0,5

mleka :tongue4::polew:

to na kaca po robocie :naughty:

a teraz z wieczora ?

nom mówię ci mleczko
Opublikowano

mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4: :tongue4:

kędziorowi jest wszystko jedno :decayed:

3:0 :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

3 :polew: słyszycie co krzyczą kiobice?? JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN :polew: :polew: :polew::good:

mówiłem Ci, że kobieta jest od tego a nie ręce :tongue4: :tongue4:

co samemu to samemu :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.