Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior ja Ci dam dobrą radę sprzedaj to padło :decayed: Napinacze benzyniaki miękną jak nie wiem. A każdy gaz to nigdy w życiu :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yo Yo :yeah:

sory chopy ale jednak dziś nie dałem rady :(

Oj ty...... :bicz3: :bicz:

Miszka Pieronie ! poszedł mi stąd :tongue4:

eee bo Ci listwy S-line porysuję :tongue4:

Miszka ty sie chyba śmierci nie bojisz... :naughty:

A do Tych mam nie daleko, także... :baseball: :gwizdanie:

:hi:

nie chwal się, że potrafisz cytować z innych wątków :tongue4:

ale się boję :sesese:

Dobra dobra, pewnie sam nie wiedziałeś że się tak da :przebiegly:

Jeszcze nie było takiego który z akumulatorem na jajach by się nie bał :polew: :polew:

Psy cytat "Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał..."

Opublikowano

Kędzior ja Ci dam dobrą radę sprzedaj to padło :decayed: Napinacze benzyniaki miękną jak nie wiem. A każdy gaz to nigdy w życiu :polew: :polew:

typowa wypowiedź kogoś kto się nie zna nic a nic na gazie :tongue4:

Opublikowano

Kędzior ja Ci dam dobrą radę sprzedaj to padło :decayed: Napinacze benzyniaki miękną jak nie wiem. A każdy gaz to nigdy w życiu :polew: :polew:

typowa wypowiedź kogoś kto się nie zna nic a nic na gazie :tongue4:

A myślisz że czemu jeszcze gnojowozem :decayed: Ale ile razy to mówili tacy jedni że gaz do kuchenek :gwizdanie:
Opublikowano

Pytanie z innej beczki, ciekawość mnie zżera.

Jaki macie czas zalogowania w sumie ?? U mnie 10 dni, 5 godz. 1 min. :)

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, ciekawość mnie zżera.

Jaki macie czas zalogowania w sumie ?? U mnie 10 dni, 5 godz. 1 min. :)

44 dni i jakieś tam godzinki

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, ciekawość mnie zżera.

Jaki macie czas zalogowania w sumie ?? U mnie 10 dni, 5 godz. 1 min. :)

44 dni i jakieś tam godzinki

:shocked:

http://otomoto.pl/audi-rs4-C14418717.html

60tys :think2: za RS4 z 2001 :disgust:

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, ciekawość mnie zżera.

Jaki macie czas zalogowania w sumie ?? U mnie 10 dni, 5 godz. 1 min. :)

Czas zalogowania w sumie: 46 dni, 5 godz. 59 min. :sick3:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 14:40_________________________________________________GAZ LPG :kox::jerk::yeah:

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, ciekawość mnie zżera.

Jaki macie czas zalogowania w sumie ?? U mnie 10 dni, 5 godz. 1 min. :)

:embarrassed: 4/1/18

...

ale pracuje nad tym :kox:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

Bulczas ja mam

Czas zalogowania w sumie: 34 dni, 8 godz. 40 min. :decayed:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

Bulczas ja mam

Czas zalogowania w sumie: 34 dni, 8 godz. 40 min. :decayed:

no bulczas goń

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:27_________________________________________________Czyżby Kędzior się gazował
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:27_________________________________________________Czyżby Kędzior się gazował

:kox:

a później Ty :wink4:

Opublikowano

Ja mam gaz zamontowany w Fiacie Doblo już 4 lata i zrobiłem 210 tyś że jazdy na gazie na razie starczy :>

Opublikowano

siemano po robocie :hi:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:47_________________________________________________a i czas zalogowania na forum to 44 dni, 13 godz. 33 min. :kox:

Opublikowano

A tak z innej beczki ma ktoś z was telefon komórkowy Samsunga bo chce zmienić i nie wiem co są warte

Opublikowano

A tak z innej beczki ma ktoś z was telefon komórkowy Samsunga bo chce zmienić i nie wiem co są warte

ja mialem samsunga F480 i niezle sie spisywal ekran dotykowy dzialal dobrze nie trzeba bylo jakos wyjadkowo mocno go dotykac polecam

Opublikowano

Ja chce Galaxy S

Opublikowano

Ja chce Galaxy S

u to nawet nie wiem co to za model :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.